Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Kolejny festiwal w Energylandii. Na scenie gwiazdy disco polo!

Gorący sezon festiwalowy w Energylandii trwa! Już 12 i 13 lipca w Zatorze odbędzie się największy festiwal disco polo.

Wszyscy znają „Miłość w Zakopanem” Sławomira. Wystąpi on podczas pierwszego dnia DISCO POLO FESTIVAL w Energylandii razem z innymi tytanami sceny, takimi jak: Afterparty, Boys, Cliver, Miły Pan, Piękni i Młodzi, Playboys oraz Powerplay. Kolejnego dnia atmosferę podgrzeją dla nas Czadoman, MIG, Łobuzy, Top Girls, Camasutra, Marcus P, D-Bomb, Long & Junior, Dejw oraz Veegas.

Mały i duży przywiezie wrażenia z podróży

Warto zarezerwować sobie nawet dwa dni na pobyt w Energylandii. Tym bardziej, że na nocleg zaprasza znajdujący się kilka kroków od parku rozrywki Western Camp. Dojeżdża z niego ciuchcią, co jest kolejną przygodą. Prostota organizacyjna Energylandii pozwala na zakup jednego biletu na wszystkie przyjemności. Co czeka na gości wkraczających do rozrywkowego raju?
Dzięki podziale na 4 strefy rozmieszczone na 30 hektarach, atrakcje w przejrzysty sposób podzielone są z przeznaczeniem dla różnych grup wiekowych.

Jest Bajkolandia dla najmłodszych. Tu także zlokalizowano roller coastery, odpowiednio dopasowane do potrzeb dzieci. Mogą z nich korzystać nawet dwulatki!

Strefa Familijna przyciąga całe rodziny, które zakochają się w dostępnych tu atrakcjach wodnych oraz interaktywnych.

Goście rządni adrenaliny, w mig poczują wiatr we włosach w strefie Ekstremalnej. Znajdują się tu najnowocześniejsze roller coastery: Hyperion – Mega Coaster nr 1 w Europie, oraz najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie Speed.

Ostatnią z wydzielonych stref jest Water Park pod gołym niebem – naśladuje on tropikalną wyspę z plażą i palmami. Można tu odpocząć na leżakach z koktajlem z plażowego baru. To tu właśnie znajduje się nowa przestrzeń wodnej zabawy Tropical Fun z jedyną taką w Polsce zjeżdżalnią Exotik Fun. Egzotyczny, wakacyjny klimat gwarantowany! Zabawa odbywa się zawsze pod czujnym okiem ekipy ratowników, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort gości.

Energylandia to także estrada spektakularnych pokazów. Wśród nich jedyne w swoim rodzaju Extreme Show, czyli spektakl najbardziej utalentowanych kaskaderów. W ich skład wchodzi 14-to letni stunter ATV i kobieta jeżdżąca samochodem na dwóch kołach. Nie zabraknie także musicali i Show w bajkowych aranżacjach na scenie czterech teatrów i amfiteatrów.

Autokarem na festiwal

Energylandia uruchomiła specjalne 50-osobowe autokary na festiwale. Bilety można zakupić poprzez bus.energylandia.pl (przystanki z Dworca MDA Kraków, Katowice ul. Piotra Skargi).

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments