Bielsko-Biała Na sygnale

Kolizja na Bystrzańskiej. Sprawczyni nie ustąpiła pierwszeństwa taksówce – (ZDJĘCIA)

Dwa samochody osobowe zostały uszkodzone w wyniku kolizji na skrzyżowaniu ul. Bystrzańskiej z ul. Olszówka w Bielsku-Białej. Nikomu nic się nie stało, ale na miejsce wezwano policję.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.30. Kierująca osobowym seatem, jadąc ul. Bystrzańską w kierunku Parkhotelu Vienna, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu taksówką, który poruszał się ul. Olszówka, w kierunku ul. Partyzantów, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację kolizji, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kobietę ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami.

– Mój samochód był nowy, rocznik 2019, nigdy nie uczestniczył w kolizji. Pewnie na czas naprawy dostanę zastępczy samochód, ale nie będę mógł nim jeździć jako taksówkarz, więc czeka mnie dłuższy postój, a to są wymierne straty – powiedział nam poszkodowany kierowca taksówki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca zawodowy
kierowca zawodowy
1 miesiąc temu

Proszę Pana: po naprawie auta przedstawia Pan ubezpieczycielowi sprawcy WSZYSTKIE realne i udokumentowane straty i zwykle po niewielkiej ich korekcie dostaje Pan pieniądze.
Mówie z własnego przykładu i nie wspomagałem sie w tej sprawie nawet kancelarią adw., a przypuszczam ze za niewielkie pieniadze też można.