Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Kolizja w Czechowicach. Z busa wypadły zwłoki – foto

Fot. OSP Dziedzice

We wtorek, 19 grudnia, na DK nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia dwóch busów. Jak się okazało, w jednym z pojazdów przewożona była trumna, która w wyniku kolizji otworzyła się, a ciało z nieboszczykiem wypadło na przestrzeń ładunkową. Policja stwierdziła, że nie doszło do przestępstwa.

Winnym zdarzenia, do którego doszło w Czechowicach-Dziedzicach był 29-letni kierowca dostawczego Renault. Mężczyzna ten nie zachował odpowiedniej odległości między pojazdami, co doprowadziło do groźnej kolizji. W wyniku wypadku 29-latek został przewieziony do szpitala, wcześniej otrzymał mandat za spowodowanie kolizji.

Jak się okazało, w jednym z pojazdów przewożona była trumna z nieboszczykiem. W wyniku uderzenia trumna się otworzyła, a zwłoki wypadły na przestrzeń ładunkową. Rzecznik bielskiej policji potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. Przewożone ciało było w drodze z Bratysławy do jednego z domów pogrzebowych w Chrzanowie. Policjanci dokładnie zweryfikowali wszystkie dokumenty przewozowe i stwierdzili, że nie ma podejrzenia, iż doszło do przestępstwa. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży, załoga ratowników medycznych i policja.

Fot. OSP Dziedzice

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pasazer
Pasazer
6 miesięcy temu

Rozumiem powinien być w szafie

OrWell
OrWell
6 miesięcy temu

“ciało z nieboszczykiem”

dziennikarstwo wysokiego lotu
dziennikarstwo wysokiego lotu
6 miesięcy temu
Reply to  OrWell

Ani chybi nieboszczyk schowany był w ciele.

Ewa
Ewa
6 miesięcy temu

Czy ktoś sprawdza składnie przed opublikowaniem treści?