Kultura i rozrywka Sucha Beskidzka

Kolorowo i odlotowo

Dwa pomieszczenia suskiego ZS im. W. Witosa opanowały… dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego. Za sprawą dyrekcji tej placówki oraz Rady Rodziców szalały na Balu Karnawałowym.

Idea organizowania przedszkolnego Balu Karnawałowego zrodziła się w ubiegłym roku. Jego celem była nie tylko integracja przedszkolaków i ich rodziców, ale także zebranie pieniędzy na budowę placu zabaw. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, więc teraz do niego wrócono. Tym razem gromadzono środki na wykonanie w przedszkolnym ogrodzie boiska sportowego. Rodzice mieli okazję dołożyć do niego cegiełkę kupując wyborne wypieki, kotyliony. Dodatkową szansę wykazania się dostali panowie. Za jednym zamachem mogli dorzucić się do inwestycji, jak i zaplusować u wybranek serca, obdarowując je okazałymi, czerwonymi różami.  

Zbiórka, zbiórką, ale najważniejsza była dobra zabawa. A ta taką była między innymi dzięki animatorom, którzy znakomicie prowadzili imprezę, organizując liczne konkursy oraz zachęcając do tańca. Na parkiecie z trudem jednak można było rozpoznać przedszkolaki, gdyż te jak przystało na bal karnawałowy pojawiły się w kolorowych, wyszukanych strojach, przeistaczając się w postaci z bajek, strażaków, policjantów, piłkarzy oraz różnego rodzaju zwierzęta. „Poważnie” do tematu podeszło także szereg rodziców, wkładając wiele pracy w przygotowanie karnawałowego stroju dla siebie samych.

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments