Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Bielsko-Biała: Koncert na urodziny Marii Koterbskiej

To już kolejna odsłona wydarzenia, które jest dedykowane Marii Koterbskiej. Koncert “Odejdź smutku” odbędzie się 12 lipca w bielskim Metrum Jazz Club. Nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Bielska Piwnica Artystyczna im. Marii Koterbskiej zaprasza na wyjątkowy koncert. Artyści przygotowują się do niego przez cały rok, aby później zaprezentować gościom najbardziej znane utwory legendarnej piosenkarki. Nie zabraknie zatem słynnych Parasolek, Karuzeli oraz Serduszka puka w rytmie cza cza, ale nie tylko. Goście wydarzenia usłyszą popularne i śpiewane niegdyś przez całą Polskę piosenki. Będzie to zatem sentymentalna podróż w czasie, gdzie rolę przewodnika pełnić będzie muzyka.

Koncert odbędzie się 12 lipca w Metrum Jazz Club. Wybór terminu nie jest przypadkowy. W lipcu swoje urodziny obchodzi bowiem Maria Koterbska. Młodzi wykonawcy chcą w ten sposób uczcić jej święto. Początek jest zaplanowany na godzinę 18.00. Reżyserem koncertu jest Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk. Za opracowanie muzyczne i akompaniament odpowiada Paweł Fabrowicz.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 883 313 533. Bilet kosztuje 35 złotych.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments