Kultura i rozrywka Wadowice

Koncert „Przy lampce”

Fot. Archiwum WCK Wadowice

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na koncert Kasi Moś.

Artystka reprezentowała Polskę na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017r.) Jest absolwentką szkoły muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała też z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna pt. „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination”.

Kasia Moś ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. W maju 2021 odbyła się premiera płyty “MONIUSZKO200”, która została nagrana z orkiestrą AUKSO.
Kasi Moś na scenie będą towarzyszyli Mateusz Moś na skrzypcach oraz Mateusz Kołakowski na fortepianie. Usłyszymy m.in. popularne utwory: “Zatracam się”, “Częściej”, “Mimi”, “Dobre moce”, “If I Were A Boy” (z repertuaru Beyonce), “Spać mi kazali” oraz “Prząśniczkę”.

Kontakt z WCK: 33 823 31 56

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments