Wydarzenia Bielsko-Biała

Koncert wiedeński z klasą i humorem. KONKURS

W poniedziałek, 22 listopada o 19.00, w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się „Koncert wiedeński z klasą i humorem”.

Zapraszamy Państwa do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie usłyszycie m.in. najpiękniejsze arie, duety, walce i polki  J. Straussa, F. Lehara czy I. Kalmana oraz arie i duety innych kompozytorów wszech czasów – zachęcają organizatorzy.

Tegoroczny koncert, w wykonaniu znanych polskiej i europejskiej publiczności artystów – laureatów międzynarodowych konkursów muzycznych, przeniesie widzów do ojczyzny walca, prezentując światowy kunszt wokalny.

Wśród wykonawców znajdą się: mezzosopranistka Agata Sava, sopranistka Anita Rywalska, tenor Oskar Jasiński i skrzypek Artur Banaszkiewicz. Solistom towarzyszyć będzie zespół MaesQuartet.

Publiczność usłyszy słynne utwory Johanna Straussa oraz arie i duety z najbardziej znanych operetek, takich jak „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron Cygański” czy „Wesoła wdówka”.

„Koncert wiedeński z klasą i humorem”, 22 listopada godz. 19.00, Bielskie Centrum Kultury.

Bilety – 80 i 90 zł.
Punkt sprzedaży biletów:
Kasa biletowa BCK: tel. 33 828 16 45, 33 828 16 55, 512 265 535
Sprzedaż biletów on-line:
kupbilecik.pl
biletyna.pl
Rezerwacja biletów i zamówienia grupowe: tel. 531 531 001, e-mail: [email protected]

Konkurs

Dla Czytelników naszego portalu mamy jeden dwuosobowy bilet na koncert. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest kompozytorem operetki “Księżniczka Czardasza”?

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs – Koncert wiedeński”.

O wygranej w konkursie zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń (wygra osoba, która przyśle poprawną odpowiedź jako pierwsza; na zgłoszenia czekamy do 15 listopada do 10.00). Laureat będzie mógł odebrać bilet w siedzibie Wydawnictwa „Prasa Beskidzka” przy ul. Żywieckiej 118 w Bielsku-Białej.

Aktualizacja:
Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatką, która otrzymuje bilet, jest pani Monika Rabaszowska. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
8 miesięcy temu

W aktualizacji trzeba pogratulować zwyciężczyni konkursu głębokiej i rozległej wiedzy.