Wydarzenia Cieszyn

Koniec sporu o Halę Jaworową? Umowa z inwestorem została rozwiązana

Fot. Marcin Płużek

Umowa przedwstępna dotycząca sprzedaży terenu pod inwestycję na Hali Jaworowej została rozwiązana. Inwestor wycofał się ze swoich planów.

Informację przekazano podczas ostatnich obrad Rady Gminy Brenna. O sprawie poinformowała radna Gabriela Gańczarczyk-Dec przekazując słowa Bogdana Holeksy, szefa zespołu projektowego Krajowego Centrum Aktywnego Wypoczynku.

Nie oznacza to jednak, że to koniec planów dotyczących inwestycji w Brennej.  – Trzeba poszukać ścieżki wykonania jednego obiektu i wyciągu narciarskiego – informowała przytaczając słowa Bogdana Holeksy Gabriela Gańczarczyk-Dec i dodała. – Należy realizować inwestycje w rejonie góry Kotarz zgodnie z aktualnie obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Należy dać jasny sygnał, że nastawienie jest pozytywne i poszukiwany jest inwestor.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie wiadomo
nie wiadomo
1 miesiąc temu

Albo i nie koniec sporu, bo znak zapytania, i nie wiadomo kto się będzie dalej spierał. Po co się było spierać jak nie było sprzedane a była tylko umowa przedwstępna dotycząca sprzedaży? I nie wiadomo kto ma szukać ścieżki i czy taka w ogóle jest.

impas rozwiązany
impas rozwiązany
1 miesiąc temu

A miał niby czas inwestor i chciał czekać do przyszłego roku, robota papierowa była jeszcze do wykonania – według słów własnych. Uwaga końcowa radnej w powietrze czy jednak jest adresat? – nie czasem wójt?