Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Konkurs, który pozwala na spełnienie marzeń

W piątek 22 kwietnia odbędzie się Konkurs Miss Stars Poland. Jest to największe tego typu wydarzenie na Śląsku. To prestiżowy konkurs organizowany w nowoczesnej formie. To pokazy mody i show, którego zadaniem jest wyszukanie najpiękniejszych kandydatek i umożliwienie im udziału w różnych konkursach piękności, konkursach modowych w kraju i zagranicą.

Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest początkiem kariery w modelingu. Kandydatki biorą udział w szkoleniu z zakresu prezentacji kolekcji, choreografii, personal brandingu i w wielu wydarzeniach modowych. Współpracują z fotografami, projektantami i producentami odzieżowymi w całej Polsce.

Organizatorem Konkursu jest Agencja Mody Prestige Edyty Dwornik z Bielska-Białej – organizator konkursów piękności, producent pokazów mody. Jest to długoletni organizator konkursów, do tej pory organizował Miss Polonia Bielsko Biała, Miss Podbeskidzia, The look of the Year Bielsko Biała/Katowice oraz Miss World Poland Bielsko -Biała /Rybnik.

Kronika Beskidzka, która wraz z portalem Beskidzka 24, sprawuje patronat medialny nad całym wydarzeniem będzie miała możliwość zagłosowania oraz wybrania Miss Kroniki Beskidzkiej 2022 roku.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bruno
Bruno
1 rok temu

Brawo Edyta, nareszcie wróciły normalne imprezy, na które warto pójść Organizacja i kandydatki na poziomie. Klasa.

Wiolka
Wiolka
1 rok temu

Fajna impreza, do zobaczenia!

KARCIA
KARCIA
1 rok temu

A to jakieś nowe wybory? Nie Miss Poland? Tylko Miss Stars Poland?

?
?
1 rok temu

Ile jest uczestniczek w konkursie?