Porady i inspiracje

Konsultantka świetną pracą internetową

W dobie pandemii i rozwoju Internetu wiele osób szuka pracy dodatkowej, którą będą mogli wykonywać całkowicie przez Internet. Proponujemy w tym miejscu pracę dodatkową w formie konsultantki kosmetyków ponieważ wykorzystując dzisiejsze narzędzia w prosty sposób mamy możliwość dorobienia kilkuset złotych miesięcznie.

Od czego zacząć?

Jeżeli interesuje Cię praca dodatkowa konsultantki to proponujemy w tym miejscu firmę AVON, która daje najwięcej możliwości na dodatkowy dochód. Każda osoba, która zakłada konto konsultantki otrzymuje rabaty. Zniżki są różne i zależą całkowicie od obrotu jaki wypracujemy. Mamy na to cały miesiąc ponieważ każdy katalog też tak trwa. Konsultantka zyskuje dzięki temu, że sama posiada rabat. Przykładowo jeśli zamówimy na kwotę 600zł w danym katalogu to otrzymamy rabat na poziomie 30%. Mimo iż wartość katalogowa sięga to okrągłe 600zł to po rabacie za takie kosmetyki zapłacimy 30% mniej to znaczy 420zł. Sprzedając ten asortyment klientom do kieszeni konsultantki trafia okrągłe 180zł. Jeżeli taka osoba w tym momencie skorzysta z ofert dedykowanych rabatowanych jeszcze bardziej to zarobek może wynieść więcej.

 Kilka informacji o formach sprzedaży

Metod sprzedaży kosmetyków wydaje się być niezwykle wiele. Dawniej konsultantki sprzedawały w modelu sprzedaży bezpośredniej. Najbardziej znane sposoby to:

– Własny sklep lub sprzedaż kosmetyków na portalach
– Webinary, gdzie konsultantka sprzedaje gotowe zestawy na Social Media.
– Wystawianie stoiska na festynach
– Wysyłanie spersonalizowanego iKatalogu

Jak widać pomysłów na sprzedaż jest dużo i każdy ma możliwość odnaleźć własny cel i sposób na sprzedaż. Każdy plan może okazać się porządny dlatego warto nieraz zaryzykować by pokrzepić skuteczność Naszych działań.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments