Bielsko-Biała Na sygnale

Kontrola na Żywieckiej. Kierowcy jeżdżą za szybko! – ZDJĘCIA

Aż o 50 km/h przekroczył prędkość kierowca pojazdu, który w nocy z piątku na sobotę policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Inny z kontrolowanych pojazdów był trochę za głośny, kierowca tego auta popełnił kilka wykroczeń.

Kontrolę drogową prowadzono w rejonie skrzyżowania ul. Żywieckiej z ul. Rychlińskiego. Policjanci sprawdzali między innymi prędkość poruszających się aut, stan trzeźwości kierowców i obowiązkowe wyposażenie samochodów.

– Kierowca jednego z samochodów przekroczył dozwoloną prędkość aż o 50 km/h, kierujący innym pojazdem poruszał się za szybko o 36 km/h. Zatrzymaliśmy także do kontroli kierowcę audi, który jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli okazało się, że naklejka legalizacyjna na szybie auta jest niezgodna z tablicą rejestracyjną, która zamiast być zamontowana na zderzaku – była za szybą auta. Samochód był trochę za głośny – powiedział nam policjant z drogówki.

– Pomimo późnych godzin kierujący pojazdami “nie odpuszczają” i jeżdżą za szybko. Zbliża się jesień, a w związku z tym na jezdniach może pojawiać się gołoledź i szron. Apelujemy do kierowców o dostosowanie prędkości do znaków drogowych i warunków na jezdni – podkreślali funkcjonariusze z WRD.

KB_eko_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments