Sport

Kordony policji na ulicach. “Wojna” na trybunach – ZDJĘCIA

Zdjęcia: Artur Jarczok

W Bielsku-Białej trwa mecz Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec. Nikogo nie dziwią więc kordony policji, które można spotkać w okolicach Stadionu Miejskiego.

Wszystko przez to, że od wielu lat kibicowską sztamę z Zagłębiem trzymają fani BKS-u Stal. Mecz został zatem zakwalifikowany, jako ten podwyższonego ryzyka. Przed spotkanie było spokojnie, jednak od pierwszego gwizdka trwa słowna “wojna” między kibicami Podbeskidzia i Zagłębia. Oby na takiej się skończyło.

Po 20. minutach TSP wygrywa 1:0. Bramkę zdobył Rafał Figiel. Podbeskidzie wygrało 4:1. O meczu piszemy TUTAJ

6
Skomentuj

avatar
4 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
St@nTomaszDamiandsadaLaik Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
St@n
Gość
St@n

Nie ma nic głupszego niż stadionowi kibole. Banda debili.

Damian
Gość
Damian

“Tradycje Bielska olewacie”? Przecież bks to jest klub z Białej więc o co tu chodzi? Czyżby ci kibice tak super znający historie zapomnieli skąd pochodzi ich “klub”… ? 🤣I zapomnieli że BBTS obecnie Podbeskidzie powstał w 1906 roku w BIELSKU?

Tomasz
Gość
Tomasz

W 1907.

Laik
Gość
Laik

Dobrze zrozumiałem??? Mieszkańcy Bielska-Białej – kibice Bialskiego Klubu Sportowego przychodzą na stadion na którym również gra drużyna piłki nożnej BKS i kibicują drużynie Zagłębie Sosnowiec w meczu przeciwko innej bialskiej drużynie TS Podbeskidzie????

dsada
Gość
dsada

tak

kibic
Gość
kibic

Czy taką sytuację można nazwać normalną sportową imprezą? Ile nas kosztuje takie zabezpieczenie meczu,my płacimy a kibole sie bawią.Wpuścic ich na murawe i niech sie wytłuką.