Wydarzenia Bielsko-Biała

Koronawirus: Minister sugeruje, bielszczanin wykorzystuje

Fot: Katarzyna Górna-Oremus

Wiadomo nie od dzisiaj, że pomysłowości naszym rodzimym przedsiębiorcom nie brakuje. W Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej koronawirusa zaprzęgnięto do… reklamy.

W dzień po tym, jak minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz, ogłosiła publicznie, że na kryzysie związanym z koronawirusem skorzystać mogą polscy przedsiębiorcy, w Cygańskim Lesie jest już pierwszy efekt. Właściciel jednej z kawiarni postanowił do promocji swojego biznesu wykorzystać ni mniej, ni więcej sytuację związaną z rozwojem epidemii koronawirusa… Pozostawiamy ten fakt do oceny czytelników.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
2 miesięcy temu

Żądamy ujawnienia Bolszewirusa! Nie zniesiemy dłużej darcia ryja nadaremnie.Kampania w toku.Z Bolszewirusem na Kowno.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Należało dopisać, że także od lgbt. Mocniejszy efekt.

Antyidiota
Antyidiota
2 miesięcy temu

„Nie wiemy jeszcze, jaki odsetek zakażonych przechodzi infekcję bezobjawowo. Ponieważ ludzie ci nie potrzebują pomocy medycznej, to trudno ich ująć w statystykach epidemiologicznych. Z tego powodu wskaźniki śmiertelności podawane obecnie są zapewne zawyżone, a próby oszacowania rzeczywistej śmiertelności (dla wszystkich grup wiekowych łącznie) wskazują na poziom 0,3-1 proc.” – wskazują polscy eksperci z PAN.
Inne choroby wirusowe powodują większą śmiertelność. PAN przedstawiła szacunkowe dane: „wścieklizna – 100 proc., ebola – 40-90 proc., grypa ptasia H5N1 – 50 proc., ospa prawdziwa – 20-50 proc., SARS – 10 proc., grypa „hiszpanka” 1918 – 3-5 proc., odra – 2 proc., grypa sezonowa – <1 proc.”.

Profilaktyka
Profilaktyka
2 miesięcy temu
Reply to  Antyidiota

Co to za propaganda wszędzie gdzie piszą o koronawirusie ten sam komentarz