Wydarzenia Cieszyn

Koronawirus w cieszyńskim ZGK. Biura przy Motokrosowej nieczynne

Fot. Pixabay.com

Nie ma możliwości osobistego załatwienia spraw w niektórych biurach Zakładu Gospodarki Komunalnej w Cieszynie. Powodem jest wykrycie przypadków koronawirusa wśród pracowników działu gospodarki ściekami. Z tego powodu od dziś do 5 marca biura spółki przy ulicy Motokrosowej będą zamknięte.

Jak informuje ZGK, w tym czasie, w celu załatwienia spraw, można kontaktować się z pracownikami działu gospodarki ściekami drogą telefoniczną, mailową, pocztową lub przez ePUAP. Wszystkie wnioski dostępne są na stronie internetowej miejskiej spółki. Dostępne są numery telefonów 33 85 15 535, 33 85 15 444, pod które należy również zgłaszać awarie kanalizacji oraz e-mail: [email protected]

– Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie pracuje normalnie i jest do dyspozycji petentów w każdej sprawie, niemniej jednak zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby – przekonuje Robert Mędrala, prezes zarządu ZGK.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments