Wydarzenia Bielsko-Biała

Koronawirus: Więcej podejrzanych o chorobę, objętych nadzorem i w kwarantannie

Fot: sanepid

Zwiększyły się od wczoraj, niestety, wszystkie trzy wskaźniki podawane codziennie przez sanepid dla Bielska-Białej i powiatu bielskiego.

Od wczoraj zatem przybyła jedna osoba hospitalizowana w związku z podejrzeniem o zakażenie się koronawirusem SARS-Cov-2. 31 osób więcej jest też objętych przymusową kwarantanną. Z kolei osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym jest od wczorajszego dnia więcej o 76.

Dziesięć dni temu w Bielsku-Białej i powiecie było 18 osób objętych decyzją administracyjną o kwarantannie, 3 osoby podejrzane o zakażenie koronawirusem i 694 osoby będące pod nadzorem epidemiologicznym.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Beniek kwiaciarz
Beniek kwiaciarz
1 miesiąc temu

Gimbusów pisać nauczyli,ale już myśleć to nie.Takie czasy,coraz więcej przygłupów.

inżynier
inżynier
1 miesiąc temu

Nie ma żadnej KWARANTANNY ANI TYM BARDZIEJ ZAKAZU PORUSZANIA SIĘ – TO JEST BEZPRAWIE! RPO wskazuje na błędy Rzecznik zwrócił uwagę, że w celu zwalczania choroby zakaźnej wywołanej wirusem SARS-CoV-2 nie zdecydowano się na wprowadzenie stanu nadzwyczajnego, zamiast tego została uchwalona ustawa z dnia 2 marca ws. COVID-19. W komunikacie na stronie biura RPO podkreślono, że ta ustawa nie jest teraz respektowana, bo zgodnie z nią, rozporządzenia określające wprowadzane ograniczenia może wydać Rada Ministrów, a nie pojedynczy ministrowie. “Minister zdrowia wydaje rozporządzenia, do których nie ma prawa, bo posłowie mu go nie dali. Ogranicza więc prawa i wolności obywateli bez… Czytaj więcej »

Biohazard
Biohazard
1 miesiąc temu
Reply to  inżynier

Ty iźinier od zielonej trawy idź se baranka o żelbet j*b.. 😀

inżynier
inżynier
1 miesiąc temu
Reply to  Biohazard

Czytać nie potrafisz czy pisać analfabeto?!? Czy może nie nauczyli cię jeszcze w gimbazie interpretacji tekstu?!?

Karol z Karpackiego
Karol z Karpackiego
1 miesiąc temu
Reply to  inżynier

bidulek, wciągnął za dużo – pożałujmy kolegi!

Ala
Ala
1 miesiąc temu

??