Wydarzenia Żywiec

Koszarawa: Przez błąd wydłużyli konkurs na dyrektora GOK

Wczoraj (10 czerwca) upływał termin na złożenie dokumentów w konkursie na dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie. Okazuje się jednak, że termin został wydłużony do 14 czerwca.

Dlaczego go przedłużono? Jak informuje wójt gminy Koszarawa Czesław Majdak doszło do błędu pisarskiego w treści ogłoszenia, że dokumenty można składać pocztą elektroniczną na adres Urzędu Gminy Koszarawa 17.

W treści ogłoszenia wskazano adres korespondencyjny Urzędu Gminy, ale bez wskazania adresu poczty elektronicznej (…) oczywiste winno być uznanie, że w treści przedmiotowego ogłoszenia nastąpiła oczywista pomyłka pisarska, którą należy sprostować. Ponadto celem umożliwienia złożenia dokumentów osobom, które miały zamiar przesłania ich pocztą elektroniczną, zasadne jest wydłużenie terminu składania dokumentów do 14 czerwca – poinformował w ogłoszeniu wójt Czesław Majdak.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

Jaka to OCZYWISTA POMYŁKA PISARSKA? Błędy są popełniane, robią je również urzędnicy gminni i nie ma co “wyłagadzać” bo jakiś tam przepis umożliwia skierować błąd do tej kategorii.. Skutek niewielki bo 4 dni różnicy nie jest chyba wielkim problemem.

koniec świata ?
koniec świata ?
1 rok temu

Ach ta Koszarawa !