Wydarzenia Bielsko-Biała

Kozy: Dwa pożary w pustostanach. W jednym ogień pojawił się w kilku miejscach! | ZDJĘCIA i WIDEO

Późnym wieczorem z WCPR wpłynęło zgłoszenie pożaru pustostanu przy ul. Spacerowej w Kozach. Wysłano cztery zastępy straży pożarnej i policję. Kilka godzin wcześniej płonęło w piwnicy pustostanu przy ul. Bielskiej w Kozach.

Zgłoszenie pożaru wpłynęło o godz. 22.36. – Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się jednocześnie w kilku miejscach pustostanu. Nasz działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu trzech prądów wody do wnętrza budynku. Płonęły śmieci, deski, opony i inne zgromadzone tam materiały. Budynek został sprawdzony pod kątem osób trzecich, nikogo nie znaleziono – powiedział nam mł. bryg. Marcin Rutkowski z JRG1 w Bielsku-Białej. Okoliczności wskazują na podpalenie.

W tej akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej z JRG1, jeden z OSP Kozy i dwa patrole policji. Kilka godzin wcześniej płonęło w piwnicy pustostanu przy ul. Bielskiej w Kozach. W tej akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej z JRG1, dwa z OSP Kozy i policja. Zgłoszenie tego zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 17.44.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
koza
koza
4 miesięcy temu

wyszedł z paki i się dzieje.

Imię nazwisko
Imię nazwisko
4 miesięcy temu

Podaj jego nazwisko