Cieszyn Na sygnale

Kraksa trzech aut w Bąkowie. 69-latka zabrana do szpitala

Fot. OSP Bąków

Dzisiaj (czwartek 6 marca) przed godziną 10:00 w Bąkowie, na Wiślance (Droga Krajowa 81), doszło do zdarzenia drogowego.

Kierujący Skodą Roomster 44 -latek, nadjeżdżający z kierunku Wisły i zamierzający skręcić w lewo w ulicę Główną w Bąkowie, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem Skoda Fabia, jadącemu w stronę Wisły. W wyniku zdarzenia pojazd skręcający w lewo uderzył w inny samochód, który zamierzał jechać w kierunku Strumienia. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu były trzeźwe. 69-letnia pasażerka Skody Fabii została przewieziona do szpitala.

– Pomimo bardzo dobrych warunków pogodowych, zawsze należy zachować szczególną ostrożność podczas prowadzenia pojazdu. Szczególnie ważne jest zachowanie uwagi w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych – apeluje oficer prasowy KPP Cieszyn Krzysztof Pawlik.

google_news
Soleo 2025 pod artykułami