Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Kredyt online czy w punkcie stacjonarnym?

Potrzebujesz zastrzyku gotówki, dlatego Twoje myśli wędrują w stronę kredytów gotówkowych? Teraz nie musisz ubiegać się o wsparcie finansowe bezpośrednio w punkcie stacjonarnym. Wniosek możesz złożyć także przez internet. Sprawdź, które rozwiązanie jest bardziej opłacalne.

W 2018 roku sprzedaż kredytów konsumpcyjnych w Polsce wzrosła o niemal 8% w porównaniu z 2017 rokiem – tak wynika z danych opublikowanych przez BIK. Potwierdza to także rosnąca liczba odwiedzin strony pod adresem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/. Nie ma się czemu dziwić – to wygodna forma finansowania, dzięki której można zrealizować wiele swoich planów.

Kredyt gotówkowy w oddziale – czy to się opłaca?

Wiele osób decyduje się zaciągnąć kredyt gotówkowy w placówce banku. Takie rozwiązanie jest korzystne, ponieważ daje możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikiem. Dzięki temu można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, dopytać o kwestie związane z umową czy spłatą zobowiązania. Pracownik może też doradzić w kwestii wysokości wnioskowanej kwoty – po to, aby zwiększyć szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Warto przy tym pamiętać, że kredyty dostępne są wyłącznie w godzinach funkcjonowania banku. Dla wielu osób oznacza to konieczność zgłoszenia się do oddziału w godzinach pracy.

Kredyt gotówkowy online – dlaczego warto?

Kredyty dostępne internetowo cieszą się rosnącą popularnością. Na korzyść takiego rozwiązania przemawia wiele czynników, m.in.:

  • możliwość wnioskowania o wsparcie finansowe w dowolnym momencie,
  • możliwość uzyskania środków nawet tego samego dnia – ścieżka kredytowa jest bardzo krótka,
  • uproszczone procedury związane z ograniczeniem formalności do minimum,
  • możliwość porównania dostępnych ofert bez konieczności samodzielnego zbierania danych.

Bardzo często zdarza się, że kredyty gotówkowe dostępne online są tańsze w porównaniu z ofertą stacjonarną. Ponadto bardzo łatwo można oszacować koszt takiego zobowiązania, korzystając z kalkulatora dostępnego np. pod adresem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kalkulator-gotowkowy/. Dzięki temu od razu wiadomo, w jakim banku warto zaciągnąć kredyt gotówkowy, a jakiej instytucji unikać. Jak pokazują kalkulacje, różnice między najdroższym a najtańszym kredytem mogą wynieść nawet kilkaset złotych.

Pamiętaj! Niezależnie od tego czy wybierasz kredyt online czy będziesz ubiegać się o niego stacjonarnie, zawsze porównuj dostępne oferty. Weź pod uwagę nie tylko oprocentowanie, lecz RRSO – to parametr, który informuje o całkowitych kosztach zaciąganego zobowiązania.

2
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
adrianmichał Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
michał
Gość
michał

Według mnie faktoring jest bardziej opłacalny od kredytów

adrian
Gość
adrian

WIadomo to nie od dziś. Ja już z rok chyba z nfg wpsółpracuję i żadnych kredytów mi nie trzeba