Wydarzenia Bielsko-Biała

Królowa życia w Bielsku-Białej! Monika Chwajoł o sukcesie i przeprosinach hejterów | WIDEO

Monika Chwajoł, która zaistniała w polskim show biznesie dzięki programowi “Królowe życia”, gościła w studiu Beskidzkiej TV. Co ściągnęło ją do Bielska-Białej?

– Mam kilka spraw do załatwienia. Jak to jednak mówię, nigdy nie chwal dnia przed zachodem słońca, więc będzie to słodką tajemnicą, co będę dziś robiła w Bielsku-Białej – mówi Monika Chwajoł.

Monika jest współwłaścicielką firmy transportowej. Dzięki występowi w programie „Królowe Życia”, emitowanym w stacji TTV, szybko zyskała sympatię widzów i szerokie grono fanów.

Przedsiębiorcza bizneswoman wykorzystała swoje 5 minut. Po programie została artystką disco polo, a obecnie chętnie dzieli się momentami ze swojego życia na profilach w social mediach. Na Instagramie obserwuje ją już 165 tysięcy osób, a TikToku prawie 200 tysięcy. Niektóre z publikowanych przez nią treści wywołują żywe dyskusje. – Pokazuje maksymalnie 5, może 10 procent mojego życia, czyli można powiedzieć, że prawie nic. W moim życiu bardzo dużo się dzieje – dodała.

Często mierzy się także z hejtem, o którym opowiedziała w naszym programie. – Boli mnie, że ludzie z zawiści i zazdrości potrafią hejtować moje dzieci. Nie będę tego tolerować, wtedy pokazuję pazurki i gdzie jest ich miejsce. Potrafię ostro napisać. Często klnę. Jestem Polką z krwi i kości, więc też sobie przyklnę. Dzieci wychowujemy w domu miłości i szacunku do drugiej osoby – tłumaczy.

Prywatnie od od 20 lat jest w związku małżeńskim z Jackiem Chwajołem. Mają dwie córki, Nicole i Michelle.

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dno, 5 m mułu i WODOROSTY
Dno, 5 m mułu i WODOROSTY
1 rok temu

Co za patola!!

Zuzanna
Zuzanna
1 rok temu

Co ta kobieta opowiada, Jacek nie odzywa się bo ona dyryguje, wszędzie się broni ona mając 15 lat robiła cuda natury 🤑🤑na zaledwie 45 lat a wygląda na 50 , dekolt szyji spalony od słońca piegowaty gęba zniszczona Michalina się garbi Nikola gruba byle by Chwajoł była piękna co nie jest nią, szkoda dzieci bo je niszczy, a 2 razy wczasy wrzucą na firmę ludzi okradną i dalej jazdazbam to dziadostwo

do przodu na fali
do przodu na fali
1 rok temu

Piękny wywiad, ale nie bardzo umiałbym potwierdzić czy to 5 czy 10 % odsłonięcia się. Może gdyby mąż był w wywiadzie, umiałbym trochę więcej.

Igor
Igor
1 rok temu

Blondyna powinna nauczyć się prawidłowej odmiany. Bielska-Białej, a nie Bielsko-Białej. Zenua

Eryk
Eryk
1 rok temu
Reply to  Igor

Nie ma takiego słowa zenua