Wydarzenia Bielsko-Biała Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice

„Kronika” spuchła!!!

Najnowszy numer „Kroniki Beskidzkiej” ma aż 48 stron! Jest zatem co czytać. Od teraz już co czwartek tygodnik będzie miał dużo większą objętość niż do tej pory. A nie jest to jedyna zmiana na lepsze.

Zmieniliśmy też nieco układ graficzny. Nasze łamy są teraz bardziej przejrzyste, a zdjęcia przykuwają uwagę.

Poszerzył się też zasięg geograficzny naszej gazety. Można w niej teraz znaleźć nie tylko artykuły dotyczące spraw z powiatu bielskiego, ale także żywieckiego. Włączyliśmy bowiem do głównego grzbietu „Kroniki” – w formie dodatku – „Żywiecką Kronikę Beskidzką”. Czytelnicy, którzy sięgali zatem dotychczas po „Żywiecką Kronikę Beskidzką”, powinni teraz szukać w kioskach „Kroniki Beskidzkiej”.

Natomiast wkładka „Małopolska Kronika Beskidzka” – obecna od niedawna wewnątrz „Kroniki Beskidzkiej” i podejmująca tematy z powiatu wadowickiego – rozszerzyła się dodatkowo o wiadomości z powiatu suskiego.

Zapraszamy do lektury! „Kronika Beskidzka” jest dostępna zarówno w formie papierowej (w punktach z prasą na terenie powiatów bielskiego, żywieckiego, wadowickiego i suskiego), jak i w formie e-wydania tutaj.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
2 miesięcy temu

Więcej papieru to więcej drzew wyciętych ,pytanie czy warto

Dyktando
Dyktando
2 miesięcy temu

Czemu blokuje i komentarze, albo usuwacie niewygodne , skoro jest miejsce do komentowania to powinniście to uszanować

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Kronika (B24) niestety odchudziła się poprzez nieobejmowanie w dostatecznej ilości informacji z Małopolski. Brak odpowiedzialnych redaktorów np, za region Oświęcim, Suchą Beskidzką dolepiono a z Wadowic maławo wiadomości z różnych gmin.