Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Księgowość 20% taniej przez 3 miesiące – nie przegap okazji!

Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego z Bielska, Cieszyna, Wisły i okolic? Jest takie biuro podatkowe, które obsługuje cały region od 25 lat, korzystając z najnowocześniejszych praktyk i przede wszystkim, troszcząc się o dobro swojego Klienta. Dzięki metodzie księgowości hybrydowej z usług Biura Polak&Wspólnicy skorzystasz i Ty – bez wożenia opasłych teczek z dokumentami. Dowiedz się, czym jest księgowość hybrydowa.

Pracują dla nas już ćwierć wieku

Mało która kancelaria podatkowa na Śląsku Cieszyńskim i w Bielsku-Białej może poszczycić się ponad 25-letnią historią. Biuro Podatkowe Polak&Wspólnicy pracuje dla firm z regionu już ćwierć wieku, obsługując przedsiębiorstwa prowadzone w różnej formie prawnej. Na długiej liście klientów, którzy już skorzystali z usług tego doświadczonego biura podatkowego znajdujemy bardziej i mniej znane firmy z Cieszyna, Wisły, Bielska-Białej, Czechowic Dziedzic, Pszczyny, Ustronia, Skoczowa i pobliskich miejscowości. Od dużych korporacji, aż po jednoosobowe działalności – Polak&Wspólnicy doradzają każdemu bez względu na wielkość firmy i jej lokalizację fizyczną.

Księgowość hybrydowa – dla kogo?

Biuro rachunkowe z Cieszyna wychodzi naprzeciw Klientom, korzystając z najnowszych, ale sprawdzonych już praktyk, takich jak nowoczesna księgowość hybrydowa. Jest to typ usługi uszyty na miarę potrzeb współczesnego biznesu. Czas pandemii koronawirusa zmusił firmy do pracy zdalnej. Nie inaczej praca wyglądała w branży księgowej. Prowadzenie rachunkowości w wersji online okazała się być usprawnieniem wartym zachowania dla wielu firm. Czasami jednak brakuje nam kontaktu z człowiekiem, doświadczonym księgowym, który potrafi dobrze doradzić i rozwiać ewentualne wątpliwości. W takim przypadku, idealnym rozwiązaniem jest właśnie księgowość hybrydowa:

– Księgowość hybrydowa jest taką formą elastycznej księgowości, dostosowanej do oczekiwań klienta i jego potrzeb. Klient może zdecydować, kiedy potrzebuje osobistego kontaktu z księgowym, a kiedy może wysłać papiery w programie księgowym, oszczędzając czas i pieniądze – tłumaczy Tomasz Polak z Biura Rachunkowego Polak&Wspólnicy. – Stawiamy nacisk na kontakt z Klientem, na zapewnienie mu nie tylko usługi księgowej, ale wsparcie jego pomysłów biznesowych poprzez właściwie ukierunkowaną radę księgową. Jak powiedział kiedyś Warren Buffett uważany za najlepszego inwestora na świecie i jednego z najbogatszych ludzi wg magazynu Forbes, inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy wie, jak się to robi, lecz nie każdy wie, gdzie ją przystawić. Oczywiście my nie przystawiamy tej drabiny, to zadanie przedsiębiorcy, który inwestuje swoje pieniądze, czas i energię, ale mu pomagamy w jej niesieniu – śmieje się Tomasz Polak. – Dlatego też prócz licencji Ministra Finansów i wieloletniego doświadczenia zawodowego, nieustannie się szkolimy, by być na bieżąco i zapewnić jak najlepszą poradę.

20% na usługi księgowe z hasłem Beskidzka24!

Do końca stycznia br. Biuro Podatkowe Polak&Wspólnicy wszystkim przedsiębiorcom z regionu oferuje korzystny rabat na usługi księgowe. Nie ważne, czy zdecydujesz się na księgowość tradycyjną, czy rachunkowość online czy też nowoczesny model księgowości hybrydowej – zniżka dotyczy wszystkich usług na okres 3 pierwszych miesięcy.

Zadzwoń i poznaj szczegóły!

33 85 144 25

606 407 983

606 288 795

 

https://podatki-cieszyn.pl/ 

google_news
Studio_projektowe_d