Bielsko-Biała Sport

Kto kupił tego pana Murzyna? Radny Krywult ostro o TSP

Fot. Marcin Płużek

Były prezydent miasta Jacek Krywult domaga się rozliczeń po spadku TS Podbeskidzie. Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej niektóre decyzje kadrowe nazwał sabotażem.

Radny Krywult, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, powołał się na dane, z których ma wynikać, że Podbeskidzie wydało 700 tysięcy na menedżerów oferujących zawodników. – Kto takiego pana kupił, tego…, no przepraszam, Murzyna, bo się zdenerwowałem po prostu, i pana Tulio?”. Po chwili radny Krywult przypomniał sobie, że “Murzyn” to Peter Wilson. – Ja chcę wiedzieć, kto za to odpowiada, bo przecież to się samo nie zrobiło. Kto miał wpływ na zakupy, kto miał wpływ na ustalanie składu? – pytał. Zdejmowanie z boiska Kamila Bilińskiego oraz niewystawienie go od początku w meczu z Legią, Jacek Krywult określił jako “sabotażowe sprawy”.

Tyradę byłego prezydenta przerwał przewodniczący Janusz Okrzesik. Postanowił się jednak do niej odnieść prezydent Jarosław Klimaszewski. Odpowiedział, że za decyzje kadrowe odpowiada trener, a za politykę finansową prezes. Zapowiedział, że szykują się zmiany, które określił jako rewolucyjne.

 

KB_lody
Subskrybuj
Powiadom o
guest
25 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edek
Edek
21 dni temu

Ja nigdy nic nie kupuję wyrobów od łukosza jak sa takie jak gra goroli to znaczy lipa do cen dolicza koszty goroli nigdy NIE kupuję.

Roman
Roman
21 dni temu

Ja jako mieszkaniec Bielska -Białej od 67 lat nie zgadzam sie na dawanie dużej kasy na goroli to nie jest i nigdy nie był klub BB to klub mafiozów pisać i protestować do niby prezydenta i radnych o zaprzestanie ich finansowania z naszych podatków dość bezprawia w ratuszu.

Marian z ul.PCK
Marian z ul.PCK
23 dni temu

Niestety p.Krywult na stołku się nie widziało co to za mafia kopaczy powstaje i sie ich wspierało man nadzieję że na ten wiejski klub goroli już nie pójdzie kasa z naszych podatków dla paru ciemnych kiboli tyle kasy wydawać STOP .

Krystian
Krystian
24 dni temu

Rewolucyjne zmiany to tylko zero zł z miejskiej kasy.

Arek Barek
Arek Barek
24 dni temu

P. Kryptolowi należy przekazać w zarządzanie to co stworzył jako prezydent B-B czyli Goroli stadion hale i ośrodek pod Dębowcem ……. jako ich twórca będzie umiał doskonale nimi zarządzać tak aby przynosiły zysk a nie ciągła stratę Nie należy pozbawiać emeryta możliwości działania w biznesie

Arek Barek
Arek Barek
24 dni temu
Reply to  Arek Barek

poprawka Krywultowi

Jan
Jan
24 dni temu

Panu Krywultowi już tylko zdrowia trzeba życzyć. O ile pamiętam, za jego “fantastycznych” rządów Podbeskidzie również spadło z ekstraklasy… A co do rozliczeń … No to zacznijmy od budowy stadionu, hali sportowej wyciągu na Dębowiec i paru innych “inwestycji” znacznie droższych niż kontrakty piłkarzy !!!

Michał Moś
Michał Moś
24 dni temu

Słowa pana Jacka Krywulta świadczą o jego rasistowskich ciągotkach.

Hermenegilda
Hermenegilda
25 dni temu

Ani złotóweczki podatku w mieście platformianych ZŁ0DZIEI!!!

Jurgen
Jurgen
25 dni temu

Lewicowy “postęp” niszczy kolejne miasto, ale mieszkańców chyba nie szkoda, sami tak wybrali

Kamil
Kamil
25 dni temu

w którym momencie kogoś obraził lub powiedział coś niestosownego?

Arek Barek
Arek Barek
24 dni temu
Reply to  Kamil

Nie obraził nikogo ponieważ murzyn jest murzynem ponieważ takiego Bóg stworzył ale nie wyraził się poprawny politycznie

kamyk
kamyk
25 dni temu

Panie Krywult, kulturalny człowiek nie obraża innych. Wstyd

Arek Barek
Arek Barek
24 dni temu
Reply to  kamyk

Czy ciebie nazwać kamykiem to jest obraza ????/

Hermenegilda
Hermenegilda
25 dni temu

klimaszewski masz dwa dni żeby rozpocząć prace na Panoramie platformiany ZŁODZIEJU!!!

Jola 24 lata
Jola 24 lata
20 dni temu
Reply to  Hermenegilda

Widać jak złodziej pis krzyczy złapać złodzieja a sam 100 X więcej kradnie ale tak zawsze robi złodziej czyli ***** *** i za #### szkoleni przez Szatana z Torunia i czarnych.

Gość
Gość
25 dni temu

Smutne stało się to Bielsko-Biała i okolice. Taka maszynka propagandowa i strach wyjść na ulicę. A jak się komuś nie spodobasz to Cię kolesiostwo dojedzie. Szkoda… ale takie jest życie, że wszystko ma swoją cenę. A jak kogoś nie możesz kupić to go możesz sprzedać.

d3dx
d3dx
25 dni temu

a kto tego pana łysego głupka wybrał na prezydenta?

Mim
Mim
25 dni temu
Reply to  d3dx

Większość mieszkańców. I to 4 krotnie

Maria
Maria
25 dni temu

A gdzie był ratusz jak nasze marne gorole grały na poziomie C klasy kto na to daje kasę z naszych podatków i tych baranów rozlicza dość HAŃBY dla Bielska-Białej ,niech sobie ich łukosz zabierze do Chybia a nie zeby go reklamowali w BB

Janusz
Janusz
25 dni temu
Reply to  Maria

Zapraszamy do Chybia jak najbardziej. Niech zapierdalają u Pana Łukosza w zakładzie bo do gry w piłkę się nie nadają nawet na poziomie C klasy

Arek Barek
Arek Barek
24 dni temu
Reply to  Janusz

Ciekawe czy wygraliby z chybskimi piłkarzami

Ewelina
Ewelina
21 dni temu
Reply to  Arek Barek

Co to za firma wiejska jak nie spiera swoich tylko lipę goroli dobry mieszkaniec powiatu Cieszyńskiego i Bielskiego nie kupuje nic od łukosza

Kozak
Kozak
25 dni temu

Każdy kto zna troszkę szerzej sport zespołowy wie dokładnie, że zawodnicy z za granicy mają zapewnione ” x %” wyjść w pierwszym składzie. Tak, żeby nie stracili na wartości po fatalnym sezonie. Czyli jak taki “Murzyn” jak go nazwał Jacek, może miał zapis w kontrakcie 70% w pierwszym składzie i trener może sobie ustalanie składu wsadzić wiecie gdzie. Także nie dziwią mnie zerwane tabliczki w szatnia. Wystarczy połączyć kropki 😉 .

Olek
Olek
25 dni temu

Jacek coś wie o niegospodarności i matactwach, w końcu największy spec od tego