Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Kuchenka wolnostojąca doskonała jako wyposażenie kuchni

Mawiają, że kuchnia jest sercem domu, to miejsce przygotowania wspólnych posiłków, spędzania czasu przez domowników oraz całe zapłacze kulinarne, bez którego nie jest się w stanie obejść żaden dom. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni jest kuchenka z piekarnikiem, niegdyś jako kuchenki gazowe wolnostojące, dziś mogą przybrać formę osobnej płyty grzewczej zamocowanej na blacie i piekarnika wbudowanego w meble kuchenne lub tradycyjnie można pozostać przy formie kuchenki wolnostojącej z nowymi funkcjami, jak kuchenka indukcyjna wolnostojąca. Jaki rodzaj zatem wybrać, aby być zadowolonym i z chęcią gotować ulubione potrawy?

  • Kuchenka wolnostojąca – najlepsze rozwiązanie
  • Kuchenki elektryczne wolnostojące, czy kuchenka gazowa wolnostojąca?
Kuchenka wolnostojąca – najlepsze rozwiązanie

Kuchenka elektryczna wolnostojąca to doskonały wybór dla osób, których mieszkania nie mają poprowadzonego przyłącza gazu. Jest to jedyny słuszny wybór, aby w pełni korzystać z funkcji, jakie niesie za sobą pomieszczenie kuchenne. Małe przestrzenie nie mają miejsca na rozległe zabudowy, co za tym idzie rozdzielenie kuchenki i piekarnika jako osobnych sprzętów użytku domowego. Doskonałą opcją będą kuchenki wolnostojące, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni, którą można wykorzystać np. na szafki lub szuflady.

Dostępne warianty płyt ceramicznych i indukcyjnych pozwolą dobrać funkcję płyty grzewczej, tak aby odpowiadała naszym referencjom. Należy pamiętać, że wybierając kuchenki indukcyjne wolnostojące, będziemy potrzebować garnki i patelnie do tego przeznaczone, ze względu na fakt zastosowania elektromagnetyzmu, standardowe garnki nie będą absorbowały ciepła, co za tym idzie, nie nagrzeją się na odpalonej płycie.

Kuchenki elektryczne wolnostojące, czy kuchenka gazowa wolnostojąca?

Wolnostojące kuchenki na gaz zdecydowanie częściej wybierane są w domostwach, gdzie przyłącze gazu odprowadzone jest do każdego mieszkania i niejednokrotnie zryczałtowane w czynszu. Jest to niezwykła oszczędność, na jaką można sobie pozwolić. Rzadkością jednak będzie sama kuchenka gazowa, coraz częściej występuje jako kuchenka gazowo-elektryczna łącząca w sobie elektryczny piekarnik wyposażony w termoobieg, grill elektryczny oraz teleskopowe prowadnice piekarnika z tradycyjną płytą grzewcza z czterema palnikami na gaz.

Nowoczesny design kuchenek pozwoli dopasować model do każdej kuchni, nadając jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dostępne modele w kolorach bieli, czerni, srebra lub śmietanki wpasują się w każdą kuchenną zabudowę, tworząc spójną całość. Wysoka klasa energetyczna pozwoli na wydajność sprzętu i pełną satysfakcję z gotowania.


KB_42_2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments