Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Łap za… serce!

Kto nie kocha… wygrywać? Już 7 lutego w CH Sarni Stok stanie wielkie walentynkowe drzewo, pod którym będzie sobie można zrobić romantyczne zdjęcie i odpocząć w trakcie zakupów. A już 14 i 15 lutego na klientów CH Sarni Stok czekać będzie niepowtarzalna akcja: wokół drzewa wyrośnie kwiatowa łąka, a z konarów zwisać będą kolorowe serca, które przyniosą zakochanym (i nie tylko!) wiele dobrej zabawy i wspaniałych nagród. W weekend zakochanych, każdy może złapać za serce!

„Łap za serce” to zabawa, w której każdy wygrywa nagrodę. Co zrobić by ją otrzymać? Wystarczy w dniach promocji zrobić zakupy za minimum 100 zł, pokazać paragon na stoisku promocyjnym i… wybrać serce, które chce się zerwać z drzewa. Na wybór odpowiedniego serca każdy uczestnik ma 10 sekund, ale w zabawie można brać udział kilkukrotnie. – Każde serce ma przypisaną nagrodę, a na uczestników czekają m.in. Karty Podarunkowe Sarni Stok, Hebe, Media Markt, Karty upominkowe TK Maxx, nagrody od Perfumerii Douglas, Martes Sport oraz wielu innych sklepów. Mamy także piękne doniczkowe kwiaty i kupony na usługi w wielu naszych punktach. Wartość nagród to ponad 13 000 PLN! – zaprasza do udziału w zabawie Kinga Ryżycka, marketing manager CH Sarni Stok.

Na klientów CH Sarni Stok czeka mnóstwo fantastycznej zabawy. Konkurs walentynkowy będzie miał miejsce w dniach 14 i 15 lutego, w godzinach od 11:00 do 19:00, ale drzewo pojawi się już w piątek 7 lutego. Warto zrobić sobie zdjęcie pod drzewem, a następnie wziąć udział w konkursie na FB centrum handlowego Sarni Stok, także tam na klientów czekają atrakcyjne nagrody.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments