Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Letnia Scena SFERY w nowej odsłonie: wakacyjny chillout przy muzyce

Galeria SFERA zaprasza na Letnią Scenę SFERY w nowej, kameralnej i bezpiecznej odsłonie. Od 10 lipca do 28 sierpnia w każdy piątek i sobotę, będzie można usłyszeć regionalnych artystów, skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej oraz zrelaksować się na wygodnych leżakach w strefie chillout. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W tym roku mieszkańcy Bielska-Białej znów będą mieli okazję spędzić letnie wieczory pod gołym niebem przy muzyce na żywo. Galeria SFERA po raz jedenasty zaprasza na Letnią Scenę w każdy weekend wakacji. 10 lipca na sobotnim otwarciu Letniej Sceny SFERY wystąpi zespół Dzień Dobry, który zaprezentuje swoje utwory w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. Start o godz. 19:00.

W te wakacje stawiamy na rozrywkę na świeżym powietrzu w bezpiecznej, kameralnej strefie chillout. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć atrakcyjny plan koncertów, w którym mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie. Nowością będą w tym roku również koncertowe piątki. Dodatkowo bogata oferta gastronomiczna restauracji i kawiarni umili wszystkim odwiedzającym czas spędzony na świeżym powietrzu. Zapraszamy wszystkich bielszczan już w najbliższą sobotę na otwarcie naszej Letniej Sceny! – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

W lipcu na Letniej Scenie Sfery usłyszymy:
10 lipca: Dzień Dobry
16 lipca: Kapela PoPieronie
17 lipca: Altra Volta String Quartet
23 lipca: Głyk & Matusik Duo
24 lipca: Moni Quartet
30 lipca: Factory of Blues
31 lipca: Ghostman / Maciejowski / Szewczuga / Berny

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych koncerty zostaną przeniesione do Cafe Zadymka w Galerii I na pierwszym piętrze.

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia jest Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami. Galeria SFERA oferuje nie tylko udane zakupy, ale także atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu podczas letnich wakacyjnych wieczorów w mieście.

Koncerty odbywają się na Placu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, przed wejściem do Galerii SFERA. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Aktualne informacje na temat koncertów, oferty gastronomicznej a także dodatkowych atrakcji znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Galerii SFERA: www.sfera.com.pl

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments