Kultura i rozrywka Sucha Beskidzka

Łętownia będzie się bawić!

Fot. GOKSiP Jordanów

Przez dwa dni w Łętowni trwać będzie impreza dla każdego!

Rozpocznie się ona w sobotę (31 lipca) o 14.30 od występu grupy baletowej z GOKSiP Łętownia. Potem czekają nas emocje w Turnieju Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów. Około 18.00 planowane są zawody w podnoszeniu ciężarów w tzw. martwym ciągu. Godzinę później do wspólnej zabawy tanecznej porwie wszystkich zespół Combo.

Z kolei w niedzielę (1 sierpnia) organizatorzy zaproszą na 14.30. Na początek wystąpią przedszkolaki z Łętowni. Godzinę później rozpocznie się Rodzinne muzykowanie z orkiestrą OSP Łętownia. W programie zaplanowano między innymi prezentację utworów orkiestry, utworów muzykujących rodzin i gości, występy solowe i na różnych instrumentach.

Jak zapewniają organizatorzy przez dwa dni będzie moc atrakcji, w tym dobrze zaopatrzony bufet i uwielbiane przez najmłodszych dmuchańce.

Organizatorami dwudniowe zabawy w Łętowni są: wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Koło Gospodyń Wiejskich „Przebojowe Łętowianki” z Łętowni oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łętowni.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments