Wydarzenia Bielsko-Biała

Lewica popiera prezydenta Klimaszewskiego. Kandydaci wystartują ze wspólnych list

Przemysław Koperski i Jarosław Klimaszewski na konferencji prasowej zwołanej pod Ratuszem ogłosili podpisane porozumienie, w myśl którego Nowa Lewica udzieliła poparcia urzędującemu prezydentowi, a jej kandydaci wystartują ze wspólnej listy z Koalicją Obywatelską.

To historyczna chwila. Nie przypominam sobie wcześniejszej konferencji prezydenta Bielska-Białej z Lewicą. Ostatnie osiem lat i wspólna walka Koalicji Obywatelskiej i Nowej Lewicy o przywrócenie standardów demokratycznego państwa prawa w Polsce oraz współpraca z prezydentem Klimaszewskim pokazały, że więcej nas łączy niż dzieli. Mamy inne spojrzenie na pewne kwestie, ale w ostatnich latach nasze stanowiska się zbliżyły – mówił w trakcie konferencji wiceminister infrastruktury Przemysław Koperski.

W myśl porozumienia na listach w każdym okręgu wyborczym do Rady Miasta znajdą się kandydaci Nowej Lewicy. Decyzja o udzieleniu poparcia Klimaszewskiemu zapadła na poziomie krajowym, uchwała została przyjęta jednogłośnie.

Współpraca ponad podziałami w Bielsku-Białej bardzo dobrze się sprawdza. Uważam, że różnorodność to przyczyna rozwoju, a nie problem. Mamy dużo wspólnego z Lewicą. Są rzeczy, które nas różnią, ale różnimy się pięknie. Dziękuję za to poparcie. Koalicja Obywatelska na poziomie krajowym pokazuje, że ta współpraca przynosi bardzo dobre efekty. Nie widzę powodu, żeby tak było też w naszym mieście i powiecie bielskim. Jako szef KO w mieście wyrażam nadzieję, że ta współpraca przyniesie pozytywny efekt, bo to jest najważniejsze dla mieszkańców. Każde poparcie bardzo się przyda, do wyborów zostało 48 dni i wtedy mieszkańcy się wypowiedzą – dodawał Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej.

google_news
22 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TKM
TKM
3 miesięcy temu

Jakie to szczęście,że się dogadują .To tak jak w tęczowo -POstępowej koalicji .Już 134 ministry i ministrowie w pocie czoła haruje dla naszego dobra. Co prawda poprzedni rząd był o wiele szczuplejszy a nasz wspaniały rudy przywódca mówił o nim “Bizancjum” ale to był byle kto .Dopiero teraz mamy prawdziwych fachowców

ja ja
ja ja
3 miesięcy temu
Reply to  TKM

jak wiele szczuplejszy, a może wychudzony?

Obietnica
Obietnica
3 miesięcy temu

Ja herr T(f)usk ja wam Polaki obiecałem benzynę po 5,19 .Ja was nie okłamałem.Tyle będziecie płacić. Ale ja nigdy nie mówiłem ,że to cena za 1 litr

2 razy ja (jaja)
2 razy ja (jaja)
3 miesięcy temu
Reply to  Obietnica

A za ile cena, potrafić obliczyć czy tylko powtarzać zasłyszane?

Objaśniam
Objaśniam
3 miesięcy temu

Będzie po 5,19 ale w euro. Takie nieporozumienie zaszło. Źle państwo zrozumieliście itd…

ja ja
ja ja
3 miesięcy temu
Reply to  Objaśniam

Za galon, takie doprecyzowanie

Ale jaja
Ale jaja
3 miesięcy temu

Heheh żenada lewica nie poparła własnej kandydatki Magdy Madzi…pytacie dlaczego? Ano ta pani może mi ma szajbę na punkcie marszy lgbt ale ona jest anty układowa,anty wałkowa poprostu nowy polityk z ideałami.Takiej osoby nie chcą bo ona ujawni całą tą piramidę podbeskidzką układów polityczno-dewelopersko-służbowych.

taki mamy system
taki mamy system
3 miesięcy temu
Reply to  Ale jaja

Właśnie atakowanie podbeskidzkiego układu ją dyskwalifikuje. Czego nie rozumiesz. Gdyby atakowała kaczora …….

Stach
Stach
3 miesięcy temu

Obserwujemy heroiczne zmagania „obozu demokratycznego” z obozem „dobrej zmiany” wokół dostępu do tak zwanych „konfitur władzy” w samorządach, administracji i spółkach Skarbu Państwa, żeby i płomienni demokraci wreszcie też umoczyli pyski w melasie. Dzisiaj pretekstem jest akurat „przywracanie praworządności”, – a w każdym razie takim kryptonimem BND opatrzyła przerabianie III RP na GG, które docelowo ma być nierozerwalnym ogniwem IV Rzeszy.

Rysiek
Rysiek
3 miesięcy temu
Reply to  Stach

co za brednie :)))))

BB
BB
3 miesięcy temu
Reply to  Rysiek

prawda w ślepia kole

zapędziłeś się
zapędziłeś się
3 miesięcy temu
Reply to  Stach

Do miejsca melasy (produkt uboczny, niezbyt smaczny) – zjadliwe, później – niestrawne.

dietetyczka Prakseda
dietetyczka Prakseda
3 miesięcy temu

Melasa wraca do łask konsumentów. Jest przede wszystkim ceniona jako zdrowsza alternatywa dla zwykłego cukru. Zawiera bowiem składniki odżywcze niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niektóre z nich występują w niej w ilościach, których próżno szukać w innych produktach. Np. potas, magnez, wapń, fosfor, mangan, żelazo, miedź. Melasa wykazuje również właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne.

inne gusta
inne gusta
3 miesięcy temu

Super, że w to wierzysz, ja tam wolę miód. Dorwać się do miodu to jest coś!

???
???
3 miesięcy temu
Reply to  inne gusta

Ale Ty nie jesteś chyba w KO?

stąd inne gusta
stąd inne gusta
3 miesięcy temu
Reply to  ???

Jak to nie, w KO i PO jednocześnie, jak szaleć to szaleć

Dziw natury
Dziw natury
3 miesięcy temu

Rozmawiają dwaj chirurdzy, wiesz najbardziej lubię operować polityków platformy, nie mają mózgu , serca , jaj, kręgosłupa, a jak zamienisz głowę z d.pą to i tak nie widać różnicy

słabe
słabe
3 miesięcy temu
Reply to  Dziw natury

nie widzę drugiego chirurga

POlszewia i Bolszewia
POlszewia i Bolszewia
3 miesięcy temu

Lewica popiera Klimaszewskiego?A co w tym dziwnego ? Przecież oni niczym się nie różnią

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

słusznie, mają po dwie nogi i ręce

powalająca z nóg rewelacja
powalająca z nóg rewelacja
3 miesięcy temu

W trakcie przedwyborczej kampanii samorządowej prezydent BB dokonał politycznego coming
out’u. Dzięki temu po wyborach będzie w BB rządził towarzysz Klimaszewski. Poparcie od Koperskiego to cyrograf z Mefisto ale czego się nie robi dla władzy, kasy i profitów.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

Jeśli każde poparcie się przyda, teraz kolej aby poparli prezydenta Bezpartyjni i Konfederaci z posłem Foltynem na czele.