Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka

” LUBIĘ WRACAĆ…” koncert w Jaworzu

W dniu 9 października 2021 roku o godz. 18.00 w pięknie zaaranżowanej sali budynku „Pod Goruszką” w Jaworzu, odbył się koncert pt: „Lubię wracać…”, który zainaugurował cykl wydarzeń kulturalno-artystycznych organizowanych przez Ośrodek Promocji Gminy Jaworze w tym miejscu.

Na scenie wystąpili: Anna Kędroń i Tymoteusz Tomala, którzy swoim wykonaniem, niebanalną interpretacją przenieśli słuchaczy w muzyczną podróż, w której wybrzmiały najpiękniejsze utwory Zbigniewa Wodeckiego. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Jaworza, w związku z tym dodatkowo zorganizowano drugi występ o godz. 20.00. Duet artystów: Anna Kędroń – aktorka musicalowa, wokalistka, wcześniej zawodowo związana z warszawskim Teatrem Rampa i Teatrami Muzycznymi w Gdyni i Toruniu oraz Tymoteusz Tomala – pianista, aranżer, akompaniator – oczarowali publiczność swym znakomitym występem i zadbali o doskonały nastrój całego wieczoru. Artystka będąc w doskonałym kontakcie z widownią, pomiędzy utworami wspominała oraz przywoływała anegdoty o sławnym muzyku -Zbigniewie Wodeckim. Można było posłuchać m.in. takich utworów jak: „Zacznij od Bacha”, „Lubię wracać”, „ Nauczmy się żyć”, „Chwytaj dzień”, „ Z Tobą chcę oglądać świat”, „Nad wszystko uśmiech Twój”.

Publiczność bardzo entuzjastycznie przyjęła występ artystów, nagradzając ich owacją na stojąco. Na zakończenie koncertu, dyrektor Ośrodka Promocji Jaworze Pani Jolanta Witkowska, zaprosiła wszystkich zgromadzonych na następne wydarzenia kulturalno-artystyczne, które Ośrodek Promocji Gminy Jaworze planuje organizować w sali budynku „Pod Goruszką”.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
1 rok temu

Mogę tylko powiedzieć że bardzo żałuję że mnie tam nie było. Jestem wielkim fanem Zbigniewa Wodeckiego. Wierzę że zawsze będzie z nami..