Łucznicy z goleszowskiego klubu znów wrócili z tarczą

Sportowcy z LUKS Orlik Goleszów walczyli w miniony weekend w Policach, w mistrzostwach Polski. Walczyli bardzo skutecznie, zdobywając główne trofea.

Ze złotymi medalami i tytułem mistrzów Polski w mikście wracają z Polic Anna Stanieczek oraz Przemysław Konecki. Złoto zdobyła także drużyn LUKS w składzie: Anna Stanieczek, Gabriela Cieślar oraz Magda Bisch. Z kolei mikst w składzie z Gabrielą Cieślar i Krystianem Mrozem uplasował się na 6. miejscu, a na 8. miejscu swoje zmagania ukończył mikst: Krzysztof Śmieja i Magda Bisch. Indywidualnie zarówno Anna Stanieczek jak i Przemysław Konecki po trudnych pojedynkach uplasowali się na 5 miejscu kolejno w kategorii kobiet i mężczyzn. Reszta zawodników reprezentujących LUKS Orlik Goleszów ukończyła zawody na miejscach: 17. Krystian Mróz, 33. Krzysztof Śmieja, 11. Gabriela Cieślar oraz 10. Magda Bisch.