Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Magiczna noc w Energylandii!

Fot. Materiał prasowy

Jeszcze tylko przez dwie sierpniowe soboty można będzie skorzystać z niepowtarzalnej okazji, aby w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze poczuć smak wyśmienitej i niezapomnianej zabawy po zmroku aż do 23.00!

Tego absolutnie nie można przegapić! Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w soboty – 14 i 21 sierpnia – zaprasza na wyjątkowy cykl „Magic Night”. Na czym polega ta wyjątkowość? W ciągu tygodnia park czynny jest do 20.00, ale właśnie jeszcze w dwie najbliższe sierpniowe soboty będzie można skorzystać z wszystkich atrakcji aż do 23.00!

Fot. Materiał prasowy

Już po zmroku park „czaruje” wszystkich blaskiem miliona świateł, a także niezwykłą iluminacją rollercoasterów. Oprócz przejazdów na wszystkich urządzeniach w klimatycznej atmosferze, na przybyłych czekają dodatkowe atrakcje. To pokazy specjalne dające moc niezapomnianych przeżyć jak „Led Show” o 19.45, pokazy kaskaderskie „Moto&Fire” o 20.45 i 22.00 czy też pokaz fajerwerków o 21.50.

Fot. Materiał prasowy

Ale do Eneryglandii warto wybrać się już od samego rana, gdy tylko park otworzy swoje podwoje, czyli od 10.00. Czeka tu bowiem moc atrakcji, a zrelaksować można się doskonale w nowym otwartym aquparku Big Milk Water Park i Tropical Fun, gdzie czeka kilka basenów z wodnymi placami zabaw dla najmłodszych oraz strefą relaksu i wodą o głębokości do 140 cm w basenie tropikalnym. Tych, którzy po szaleństwach będą chcieli zregenerować siły i posilić się, na pewno skusi cała rzesza bardzo bogatej bazy gastronomicznej z przysmakami, które trafią nawet w najwybredniejsze gusta!

Fot. Materiał prasowy

Warto pamiętać, że wybierając się do parku Energylandia z pociechami można skorzystać z bonu turystycznego. Aby go zrealizować wystarczy, oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Co ważne bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny!

Szczegóły tego jak zrealizować bon turystyczny znaleźć można pod linkiem: BON

Fot. Materiał prasowy

Fot. Materiał prasowy

Fot. Materiał prasowy

Fot. Materiał prasowy

Fot. Materiał prasowy

 

google_news