Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Malowanie dachu? Szybko, solidnie i z gwarancją – tak działa Dachmal

Chociaż dach jest jednym z najtrwalszych elementów wykończenia domu, to nie należy zapominać o tym, że mimo wszystko trzeba go regularnie czyścić, jak również konserwować lub malować blachę. Dzięki temu będzie nam z powodzeniem służył przez wiele następnych lat.

Oprócz funkcji zabezpieczającej i przedłużenia trwałości blachy – pomalowanie dachu może również niesamowicie odmienić i odmłodzić ogólny wygląd naszego domu.

Malowania lepiej nie odkładać

Wiosna to wręcz idealny czas na wykonanie prac konserwacyjnych na dachu. Jest już bowiem wystarczająco ciepło, żeby nocne przymrozki nie przeszkadzały w renowacji, a zarazem nie grożą nam jeszcze upalne dni, które z powodu wysokiej temperatury mogą wydłużyć czas pracy.

25 lat doświadczenia

Firma Dachmal specjalizuje się w malowaniu dachów w Bielsku-Białej i na całym Podbeskidziu już od dwudziestu pięciu lat, dlatego żadne, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie nie jest dla nas problemem. Pracownicy Dachmalu posiadają długoletnie doświadczenie w malowaniu różnych, nawet bardzo stromych dachów – dzięki zastosowaniu podczas naszych prac metody alpinistycznej, możemy bezproblemowo dotrzeć nawet do najbardziej niedostępnych elementów pokrycia, aby je dokładnie oczyścić lub pomalować. Praca na linach, oprócz dużej oszczędności czasu, minimalizuje też ryzyko uszkodzenia elewacji lub pobliskich obiektów, które niejednokrotnie może się zdarzyć podczas korzystania z rozkładanych rusztowań.

Nasza wieloletnia praktyka, staranność i dokładność podczas pracy, jak również korzystanie z najwyższej jakości farb sprawiają, że każdego roku grono naszych zadowolonych klientów się powiększa. Nie poprzestajemy jednak na tym i cały czas podnosimy swoje kwalifikacje i doskonalimy umiejętności, aby sprostać każdym wymaganiom, jakie stają na naszej drodze. Zadzwoń i zapytaj nasz cennik malowania dachów.

Malowanie ręczne daje najlepsze efekty

Podczas wykonania usługi preferujemy i tak rekomendujemy naszym klientom – dwukrotne ręczne malowanie dachu, które pozwala na zdecydowanie większą precyzję i dokładność krycia farby, co przekłada się na wydłużoną trwałość nowej powłoki malarskiej. Doświadczony pracownik używając odpowiedniego pędzla jest w stanie lepiej dotrzeć do wszystkich zakamarków blachy i rozsmarować warstwę farby, w efekcie czego powłoka lepiej dokładniej pokrywa podłoże. W razie potrzeby używamy do malowania dachów także agregatu. Wspomniana już technika alpinistyczna, jaką stosujemy w czasie pracy, przyspiesza realizację zleceń, ponieważ nie używamy pracochłonnych w użytkowaniu rusztowań.

Posiadamy doświadczenie w pracy na dużych i wysokich obiektach, takich jak np. kościoły czy hale produkcyjne, dlatego z łatwością zrealizujemy każde zlecenie – niezależnie od wielkości czy też stromizny dachu.

O czym warto pamiętać

W ramach usługi malowania oferujemy między innymi:

  • darmową wycenę zlecenia i dojazd do klienta (niezależnie od lokalizacji);
  • fachowe doradztwo w zakresie wyboru farb i innych materiałów;
  • staranne czyszczenie dachu przed malowaniem.

W związku ze pandemią koronawirusa w firmie Dachmal stosujemy podniesione standardy bezpieczeństwa, usługi są wykonywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Prace wykonują 2-osobowe ekipy bez kontaktu z domownikami, pracownicy są wyposażeni w środki zabezpieczające oraz środki dezynfekcyjne. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa zachęcamy do przekazywania płatności przelewem.

Malowanie dachówki i elewacji, montaż rynien i śniegołapów

Specjalnością Dachmalu jest malowanie dachów z blachy, ale oferujemy także usługi konserwacyjne. Aby przedłużyć żywotność dachu nie można zapominać o jego myciu. Również rynny i śniegołapy – aby dobrze spełniały swoją funkcję – muszą być regularnie czyszczone. Malujemy też i konserwujemy dachy wykonane z dachówki. Wśród naszych usług znajdą Państwo wszelkie prace wykończeniowe przy dachach: montaż lub wymianę rynien oraz śniegołapów czy obróbkę kominów. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się prace wykończeniowe przy elewacjach. Elewacje malujemy zarówno za pomocą agregatu jak i ręcznie.

Wykonujemy także prace wykończeniowe we wnętrzach: malowanie, tapetowanie, nakładanie gładzi lub płyt kartonowo-gipsowych – także w dużych obiektach, takich jak sale gimnastyczne czy hale produkcyjne.

Usługa z gwarancją

Realizując zlecenia korzystamy jedynie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów, dlatego na każdą naszą realizację wystawiamy pisemną gwarancję. Realizacja zlecenia obejmuje również dokładne zabezpieczenie otoczenia i usunięcie ewentualnych zabrudzeń po skończonej pracy.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, mogą Państwo skontaktować się z nami w celu uzyskania darmowej wyceny potrzebnych prac konserwacyjnych lub remontowych. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mogą Państwo liczyć na przystępne ceny i dogodne terminy. Zapraszamy do kontaktu pod numerami 605 614 089, 604 260 986 lub na maila: dachmal@onet.pl

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments