Bielsko-Biała Na sygnale

Marihuana na boisku szkolnym

Fot. KPP Cieszyn

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej policji zatrzymali w niedzielę na boisku szkolnym w Międzyrzeczu Górnym trzech młodych mężczyzn. Za posiadanie środków odurzających wszystkim grożą nawet po 3 trzy lata więzienia.

Dziwne zachowanie młodzieńców (jeden w wieku 22 i dwóch 18 lat) zwróciło uwagę patrolującego teren nieumundurowanych policjantów.

Jak się okazało młodzi mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę. Każdy z nich miał po kilka porcji „trawki”. Wszyscy zostali zatrzymani i po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli wczoraj zarzuty popełnienia przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz o ich najbliższym losie zadecyduje prokurator.

Jak informuje policja – Rejon, gdzie doszło do zatrzymania jest objęty planem działania priorytetowego dzielnicowego z komisariatu w Jasienicy. Jest to element programu “Dzielnicowy bliżej nas”. Dzielnicowy Międzyrzecza objął szczególnym nadzorem okolicę szkolnego boiska, gdzie w przeszłości dochodziło do zakłócania ładu i porządku publicznego. W to miejsce kierowane są dodatkowe patrole.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments