Wydarzenia Sucha Beskidzka

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki i posłowie z Koalicji Obywatelskiej w powiecie suskim

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki podczas swojej wizyty w Żywcu 9 lipca 2020 roku. Fot. Paweł Szczotka

W poniedziałek (15 maja) w powiecie suskim pojawiają się parlamentarzyści z Koalicji Obywatelskiej na czele z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim. Tego dnia zaplanowano między innymi otwarte spotkanie z mieszkańcami w Suchej Beskidzkiej.

15 maja parlamentarzyści z Koalicji Obywatelskiej pojawią się w województwie małopolskim w ramach akcji „Tu Jest Przyszłość”. Do powiatu suskiego przyjadą marszałek Senatu Tomasz Grodzki oraz posłowie KO Mirosława Nykiel z Bielska-Białej, Arkadiusz Myrcha z Torunia i Adam Cyrański z Kielc. 15 maja około 12.15 planowana jest konferencja prasowa z parlamentarzystami przy suskim zamku.

Na ten dzień zaplanowano także szereg spotkań tematycznych poświęconych między innymi sprawą samorządowym, przedsiębiorcom, środowiskom kobiecym, byłym pracownikom służb mundurowych. Kulminacyjnym punktem wizyty parlamentarzystów będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami powiatu suskiego o 18.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przy ulicy Mickiewicza 34 – podkreśla Janusz Dyduch, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Powiatu Suskiego.

Jak dodaje akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się ona w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie.

Bezpośredni kontakt z wyborcami to jest to, co odróżnia nas od PiS. Nie boimy się trudnych pytań i prawdziwych mieszkańców na spotkaniach! – zaznacza wiceprzewodniczący Janusz Dyduch.

Fot. Materiał prasowy

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Boss
Boss
1 rok temu

Pomylili adres ,Targowica leży bardziej na wschód

ą om
ą om
1 rok temu

“poświęconych… sprawom samorządowym”

podnosze kiece i lece
podnosze kiece i lece
1 rok temu

Koperfild i Myrcha od Belzebuba.

Gonzo
Gonzo
1 rok temu

Tu jest przyszłość? Niedobrze się robi.