Cieszyn Kultura i rozrywka

Marzysz o słońcu Italii? Wybierz się do… Skoczowa

Fot. Pixabay.com

Niegdyś to właśnie w Rzymie znajdowało się centrum świata, o czym świadczą liczne zachowane antyczne budowle. Dziś to jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, gdzie można znaleźć wszystko – zabytki, dzieła sztuki i architektury, pełne aromatu i smaku potrawy, a także wspaniały, śródziemnomorski, romantyczny klimat.

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie zaprasza wszystkich, którym marzy się słońce Italii, na prelekcję podróżniczą pod nazwą „Rzym 2020 – Wieczne Miasto”. Spotkanie odbędzie się 27 stycznia o 16.30 w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. Poprowadzi je Krzysztof Greń, którego gościem będzie podróżnik Zenon Sobczyk.

– Rzym jest prawdziwym rarytasem dla miłośników kultury i sztuki. Można godzinami włóczyć  się po muzeach, ulicach, placach, zaułkach i wciąż odkrywać coś nowego. Nie sposób znudzić się Wiecznym Miastem i nie sposób wiedzieć o nim wszystkiego. Jest ono nieustającą inspiracją, którą dzięki tej prelekcji można odkryć na nowo – mówi Julia Raszka, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury “Integrator”, zachęcając do udziału w wydarzeniu.

Bilety w cenie 10 zł do kupienia w kasie kina czynnej na godzinę przed każdym seansem czy wydarzeniem oraz on-line na stronie www.mckskoczow.pl w zakładce “Kup bilety” lub na www.biletyna.pl.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments