Medale dla pływaków Delfina Cieszyn

Kilkoro zawodników wywalczyło je podczas rozgrywanych w ostatnich dniach Mistrzostwach Śląska Open.

Impreza ta odbywała się 9 i 10 czerwca w gliwickiej pływalni Olimpijczyk. W zawodach startowało prawie 400 zawodniczek i zawodników z 45 klubów, którzy walczyli o medale i tytuły mistrzyń i mistrzów Śląska. Startowali tam też pływacy Klubu Delfin Cieszyn, gromadząc przez te 2 dni liczne krążki. Przede wszystkim wykazał się tutaj Piotr Zawiślak, zostając multimedalistą. Konkretniej, to wywalczył 4 brązowe krążki w kategorii 16-latków: na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym, na 50 m stylem grzbietowym, na dystansie 200 m stylem grzbietowym i na 50 metrów stylem dowolnym.

Medale zdobyły też: Julia Niedziołka w kategorii do 17 lat na 100 m stylem klasycznym i Dagmara Białożyt w kategorii do 17 lat na 100 m stylem dowolnym.