Medale tenisistów stołowych klubu z Lesznej Górnej na Mistrzostwach Śląska Młodzików

Bardzo dobre występy zaliczyli młodzi pingpongiści LKS Lesznianka na Mistrzostwach Śląska Młodzików.

Wczoraj (sobota, 6 maja) drużyna w składzie: Błażej Lorc i Michał Pilch uzyskała awans do mistrzostw Polski oraz zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Śląska, a dzisiaj tenisiści stołowi tego klubu dołożyli kolejne dwa brązowe medale w grach deblowych. Konkretnie, to Michał Pilch razem z Wiktorem Paruchem ( KTS Gliwice) oraz Błażej Lorc z Bartkiem Kuskiem ( Polonia Bytom). Indywidualnie ukończyli turniej w przedziale 5-8. W zawodach wystartowała jeszcze trójka pingpongistów LKS Lesznianka. Mateusz Lipowczan zajął miejsce w przedziale 17-24, a żaczki: Magda Byrtek i Wiktoria Cieślar w sobotę skończyły “drużynówkę” w przedziale miejsc 5-8, a dzisiaj indywidualnie 9-16. W grze deblowej dotarły również do przedziału 5-8.