Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Metody czyszczenia tapicerki

Zazwyczaj, gdy pojawiają się jakiekolwiek plamy na tapicerce meblowej lub też na tapicerce samochodowej, szukamy jakiegoś domowego sposobu na ich usunięcie. Jeśli takich sposobów nie znajdziemy, w sklepie pytamy o jakieś skuteczne środki chemiczne, przy pomocy których samodzielnie będziemy mogli usunąć określone plamy.

Jednakże działanie na własną rękę nie zawsze jest dobrym wyborem. Często bowiem w tej sytuacji może dochodzić nie tylko do usunięcia zabrudzenia, ale jednocześnie też dochodzi do uszkodzenia samej tapicerki. Tym samym warto jest z trudnymi plamami nie walczyć samemu. Firma Nasze pranie z Wrocławia jest podmiotem z powodzeniem działającym oraz rozwijającym się od ponad dziesięciu lat. Wysoka renoma potwierdzona pozytywnymi opiniami wielu klientów, w tym Geotrade, Kia Motors, Thorn czy też Polska Presse jest tylko dowodem na to, że im warto zaufać. Warto dodać, że stykamy się w tym miejscu nie tylko z fachowością, ale także bardzo korzystnymi cenami. Dojazd do klienta jest bezpłatny, a poza tym również nie ma żadnych opłat za oględziny oraz wycenę usługi. Firma świadczy między innymi takie usługi jak:

  • pranie tapicerki meblowej,
  • czyszczenie dywanów,
  • czyszczenie wykładzin,
  • czyszczenie tapicerki samochodowej,

Stosowane są dwie podstawowe metody czyszczenia tapicerki. Chodzi mianowicie o pranie ekstrakcyjne oraz o szamponowanie. W odniesieniu do czyszczenia tapicerki, stosuje się tę pierwszą metodę, natomiast w odniesieniu do dywanów bardziej sprawdzi się szamponowanie.

Pranie ekstrakcyjne

Odnosząc się do zagadnienia czyszczenia tapicerki meblowej oraz samochodowej, wskażemy na pranie ekstrakcyjne jako na najskuteczniejszą i też tym samym wykorzystywaną powszechnie metodę czyszczenia. Pranie ekstrakcyjne sprowadza się do nałożenia na czyszczoną powierzchnię specjalistycznego środka chemicznego, który jest zwany per sprayem Ten środek jest nakładany za pomocą urządzenia natryskowo- ssącego. Powoduje on rozpuszczenie zalegającego brudu na skutek działania wysokich obrotów szczotki znajdującej się w urządzeniu. Kolejnym etapem w procesie prania ekstrakcyjnego jest użycie innego środka chemicznego, którego zadaniem jest wypłukanie per sprayu wraz z rozpuszczonym brudem. Istotne jest na pewno to, że wszelkie prace są wykonywane przy pomocy bezpiecznych i bardzo skutecznych środków chemicznych, co gwarantuje możliwość poradzenia sobie z prawie każdym rodzajem zabrudzenia. W swoich działaniach firma Nasze pranie bazuje tylko i wyłącznie na środkach chemicznych oraz urządzeniach najwyższej jakości. Do takich zalicza się uznane w branży marki jak:

  • Santoema,
  • Ghibli,
  • Versus,
  • Prochem,
  • Kercher,

Dzięki odpowiedniemu podejściu do każdego zlecenia, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości środków chemicznych skutecznym może okazać się każde pranie tapicerki Wrocław jest rynkiem dosyć konkurencyjnym. Na rynku tym mamy obecnych dosyć sporo podmiotów. Jednakże oczywiście warto jest korzystać z usług tych najlepszych, a firma Nasze pranie na pewno do takich jest zaliczana. Mamy do czynienia z podmiotem o bardzo bogatym doświadczeniu, o bardzo dobrym, profesjonalnym podejściu do każdego klienta i do każdego zlecenia. Nie można nie wspomnieć oczywiście o bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Tym samym jawi się tutaj oferta, która nie może nie być brana pod uwagę, co też jest potwierdzone bardzo wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów jednostkowych oraz instytucjonalnych z samego Wrocławia oraz z jego najbliższego otoczenia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments