Bielsko-Biała Na sygnale

Mężczyzna ugodzony kilkukrotnie nożem! Poszkodowany zabrany w ciężkim stanie!

W sobotni poranek z WCPR wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, iż przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej został ugodzony mężczyzna. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł poszkodowanego do szpitala.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 6.23. Po dojeździe na miejsce zastępu straży pożarnej z JRG2 okazało się, że poszkodowany mężczyzna jest już w ambulansie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dalsze czynności prowadzili policjanci.

W toku czynności ustalono, że do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań budynku. 61-letni mężczyzna dźgnął nożem kilkukrotnie o dwa lata młodszego brata, w wyniku czego ten doznał ciężkich obrażeń klatki piersiowej i jamy brzusznej. Sprawcę zdarzenia zatrzymali policjanci. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza policji.

Jak dowiedział się nasz portal, poszkodowany został odwieziony do szpitala w stanie zagrażającym jego życiu i zdrowiu, natychmiast trafił na stół operacyjny. Dalsze czynności prowadzi policja.

google_news