Kultura i rozrywka Żywiec

Międzybrodzie Ż.: “Przeglądacka” tak, ale we wrześniu

Fot. GOKiS Czernichów

Doroczny przegląd kapel, śpiewaków, gawędziarzy i instrumentalistów ludowych organizowany na początku sierpnia w Międzybrodziu Żywieckim w tym razem odbędzie się 26 września.

Jest to sztandarowa impreza Regionalnego Stowarzyszenia Kulturalnego “Roztoka”. Pierwotnie przegląd miał odbyć się 1 sierpnia. – Powodem zmiany było odwołanie przez Urząd Gminy Czernichów wszystkich imprez, wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych w naszej gminie w okresie do końca sierpnia 2020 roku. O szczegółach “Przeglądacki” poinformujemy w odpowiednim czasie – mówią w stowarzyszeniu.

Fot. GOKiS Czernichów

KB_autobus
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mia
Mia
3 miesięcy temu

Kto to finansuje, ?? Przecież to jest jakaś żenada, lepiej zrobić przegląd koła gospodyń wiejskich czy coś podobnego, a nie coś takiego przecież to na prawie zerowe zainteresowanie, co roku to samo ,tam może wystąpić każdy komu się wydaje że jest śpiewakiem wiejskim, i wszyscy grają na piszczalkach , żadna atrakcja ,bo ile z można słuchać puszczane,???? IZawodzacych bab, i bajdurzacych od rzeczy pseudo gawędziarzy ????Żadna to atrakcja dla gmina ,no chyba że atrakcyjne jest wynagrodzenie dla osób to organizujących,nie można tych pieniędzy przeznaczyć na jakąś fajną imprezę promującą gminę???