Cieszyn Na sygnale

Mieli chrapkę na zabytkowy motocykl…

Fot. KPP w Cieszynie

Policjanci z Zebrzydowic zatrzymali dwie osoby podejrzewane o kradzież zabytkowego motocykla. Niebagatelną rolę w ich namierzeniu odegrał czujny sąsiad.

Przejeżdżający w sobotę ulicą Hallera w Kończycach Małych mieszkaniec wsi zauważył poruszającego się poboczem mężczyznę, który prowadził motocykl. Na widok nadjeżdżającego samochodu… porzucił on jednoślad, zaczął uciekać, a następnie wsiadł od strony pasażera do czekającego na niego samochodu i odjechał. Jak się okazało, porzucony motocykl chwilę wcześniej został skradziony z terenu jednej z posesji na ulicy Hallera.

– Skradziony pojazd został przekazany w ręce pokrzywdzonego. Policjanci ustalili dane przestępców. 25-letni mieszkaniec Bąkowa oraz 28-latek z Goleszowa zostali zatrzymani już następnego dnia. Obaj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty kradzieży. Przyznali się do wszystkiego. Grozi im kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

KB_zwie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Taka prawda
Taka prawda
2 miesięcy temu

Nie wiem jak w innych gminach ale w Goleszowie jest dramat z młodymi, włamują sie kradną żeby mieć na dopalacze. A praca to ich parzy