Na sygnale Sucha Beskidzka

Mieszkańcy Śląska na “gościnnych” występach w Makowie Podhalańskim i Suchej Beskidzkiej

Fot. KPP Wadowice

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali trzech mieszkańców Śląska, którzy dokonali serii kradzieży w powiecie suskim.

W lutym w suskiej komendzie złożono zawiadomienie o kradzieżach artykułów spożywczych, przemysłowych oraz drogiego alkoholu w trzech sklepach wielkopowierzchniowych w Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim.

Jak się okazało do kradzieży miało dojść miesiąc wcześniej. W wyniku podjętych czynności kryminalni ustalili i zatrzymali trzech mieszkańców Śląska w wieku 23, 25 i 38 lat. Policjanci udowodnili im, że odwiedzając powiat suski ukradli alkohol i inne rzeczy o łącznej wartości 2 tys. zł. Cała trójka usłyszała już zarzuty kradzieży, do której przyznali się w trakcie przesłuchania.  Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet do 5 lat więzienia – informuje suska policja.

Poza tym w trakcie zatrzymania 38-latka znaleziono przy nim substancje zabronione za co mężczyzna dodatkowo usłyszał zarzut, za który grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KB-tere
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments