Bielsko-Biała E-edukacja

“Migawka” – rusza 16. edycja

Już od dzisiaj (3 sierpnia) młodzi fotograficy amatorzy mogą składać swoje prace na konkurs fotograficzny “Migawka 2020”. Będą przyjmowane do 10 września. W tym celu w holu bielskiego ratusza przygotowano specjalnie oznakowaną urnę, do której należy wrzucić pakiet ze zdjęciami.

Organizatorem konkursu od wielu już lat jest Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej. Skierowane jest on do młodych ludzi (uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych), którzy nie ukończyli 21 lat i nie zajmują się zawodowo fotografowaniem.

W tym roku prace oceniane będą w czterech kategoriach: przedmioty codziennego użytku, kulinaria, portret, pandemia a miasto.
Oficjalne ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród zaplanowano na 23 września na 15.00 w sali sesyjnej bielskiego ratusza. Przy czym na przebieg uroczystości mogą mieć wpływ aktualne wymogi rygoru epidemicznego.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem 33 4971460 lub kontaktując się z organizatorami drogą mailową (mrm@um.bielsko.pl)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments