Sport Żywiec

Mitech blisko finału Pucharu Polski!

Piłkarki nożne Mitechu Żywiec były blisko sprawienia sensacji w półfinale Pucharu Polski.

W meczu wyjazdowym mierzyły się z wicemistrzem Polski Górnikiem Łęczną. Mitech co prawda przegrał to spotkanie 1:2 (0:1), ale po niezwykle zaciętym meczu. W dodatku żywczanki straciły bramkę już w doliczonym czasie gry. Bramkę dla Mitechu strzeliła Maja Stopka w 65 minucie. Warto odnotować, że w 20 minucie kontuzji doznała bramkarka Mitechu Aleksandra Komosa. Niestety żywczanki nie miały rezerwowej bramkarki musiały i między słupkami stanąć musiała Patrycja Rżany, która nominalnie gra w obronie. Skład Mitechu: Komosa (od 20 min. Zeman) – Zegan, Rżany, Prokop, Gębka, Droździk, Chrzanowska, Wiśniewska, Biegun (od 86 min. Smaza), Suskova i Stopka.