Sport Żywiec

Młode „Fiodory” jadą na mecz Wisły Kraków na zaproszenie braci Błaszczykowskich!

Fot. GKS Radziechowy-Wieprz

Siedemnastu młodych piłkarzy z GKS Radziechowy-Wieprz wybiera się jutro (26 września) do Krakowa na mecz Ekstraklasy pomiędzy Wisłą a Pogonią Szczecin.

Zaproszenie i bilety na to spotkanie przekazali bracia Jakub i Dawid Błaszczykowscy. Kibicom nie trzeba przedstawiać kim jest Jakub Błaszczykowski. To znany piłkarz, były reprezentant Polski, a obecnie piłkarz Wisły Kraków. Od wielu lat wspólnie z bratem Dawidem prowadzą Fundację Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego. To właśnie ta fundacja wspólnie z Jerzym Pawlusem (pochodzącym Radziechów, a od wielu mieszkającym w austriackim Grazu) była organizatorem kilku imprez charytatywnych na Żywiecczyźnie. Jak się okazuje kontakty mocno zaprocentowały.

Na mecz Wisły Kraków z Pogonią Szczecin pojedzie siedemnastu młodych piłkarzy z GKS Radziechowy-Wieprz w wieku od 5 do 14 lat oraz trzech opiekunów. Jesteśmy już przygotowani do kibicowania, a wczoraj przeszliśmy generalną próbę – śmieje się Krzysztof Ćwikła, prezes GKS Radziechowy-Wieprz, czyli popularnych „Fiodorów”.

Początek jutrzejszego spotkania o 17.30.

 

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments