Wydarzenia Żywiec

Młody strażak z Rycerki Górnej potrzebuje pomocy!

Fot. Zrzutka na wstanie z łóżka

21-letni Wojciech Puto, strażak z OSP Rycerka Górna, 13 sierpnia tego roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi doznając porażenia rdzenia kręgowego oraz złamania zgięciowo-dystrakcyjnego trzonu kręgu  C5. W konsekwencji utracił władzę w kończynach górnych i dolnych, ma osłabione czucie poniżej szyi. Młody strażak zawsze chętny do pomocy teraz sam jej potrzebuje!

Aby pomóc w zebraniu pieniędzy na rehabiltację dla młodego strażaka uruchomiona została specjalna zbiórka, gdzie wpłat można dokonywać pod adresem: https://zrzutka.pl/zrzutka-na-wstanie-z-lozka/ Zdaniem lekarzy przewidywany czas rehabilitacji Wojciecha Puto to na chwilę obecną to minimum 3 lata. Po wykorzystaniu rehabilitacji refundowanej szansą pozostanie jedynie rehabilitacja prywatna, której koszty w specjalnym ośrodku wahają się pomiędzy 15 tys. zł a 20 tys. zł miesięcznie!

Są to zatem sumy wręcz niewyobrażalne dla zwyczajnego człowieka. Stąd ogromna prośba do Was o pomoc i wsparcie naszej zrzutki. Co możemy uzyskać gromadząc pieniądze ze zrzutki? Przede wszystkim będziemy mieć możliwość zapewnić Wojtkowi odpowiednią rehabilitację w ośrodku oraz w domu, aby jak najszybciej postawić go na nogi. Według lekarzy istnieją spore szanse na przywrócenie go do w miarę możliwości normalnego życia, jednak będzie to niezwykle kosztowne i czasochłonne – czytamy między innymi w opisie zrzutki.

Fot. Zrzutka na wstanie z łóżka

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments