E-edukacja Cieszyn

Możesz zostać budowlańcem

Fot. ZSB Cieszyn

Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Stefana Grota Roweckiego w Cieszynie wraz ze Stowarzyszeniem „Młodzi Konstruktywni”, zorganizował kolejną edycję konkursu wiedzy budowlanej w ramach Dnia Budowlańca. Konkurs był dedykowany uczniom III klas oddziałów gimnazjalnych oraz VIII klas szkół podstawowych.

Wydarzenie miało na celu promocję zawodów budowlanych i zachęcenie młodzieży do kontynuowania nauki w w naszej szkole, w której oferujemy kształcenie aż w 7 zawodach budowlanych-technik budownictwa, technik renowacji elementów architektury, technik geodeta oraz stolarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, monter sieci i instalacji sanitarnych.

Był konkurs, którego uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać quiz budowlany oraz zmierzyć się w konkurencjach praktycznych na 7 stanowiskach konkursowych. Konkurs przebiegł w świetnej atmosferze, a perspektywa wygrania głównej nagrody mobilizowała do walki. Ostatecznie 1. miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Dębowca, 2. miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 5 z Cieszyna, a3. miejsce wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments