Wydarzenia Wadowice

Mucharz: Biegli dla Natalki (aktualizacja)

Fot. Bogdan Szpila

Blisko dwieście osób pokonało trasę charytatywnego biegu w Mucharzu, z którego dochód został przekazany rodzicom  ciężko chorej czterolatki z Ponikwi.

Zaawansowani biegli na dystansie 5 kilometrów, mniej doświadczeni pokonywali trzy kilometry. Wśród uczestników wójt Mucharza Renata Galara. Spora grupa maszerowała z kijkami w dłoniach. Rozgrzewkę przed zawodami poprowadziła Marta Czechowicz (radna Mucharza) znana z udziału w wielu zawodach z cyklu runmageddon.

Na uczestników w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu czekał ciepły posiłek, łakocie oraz upominki od organizatorów. W akcję zaangażowało się wiele stowarzyszeń, firm oraz osób prywatnych.

W niedzielę GOKiC w Mucharzu tętnił głośną muzyką, licznych gości bawili aktorzy Teatru Bajdurek z Rabki, wystąpił Łukasz Madej (uczestnik programu The Voice of Poland), zespoły muzyczne – Soultaker, Hak i Przyjaciele oraz Zbyrcoki. Rozrabiali zbójnicy, strażacy uczyli jak należy postępować z niebezpiecznym ogniem, można było zwiedzić Mucharz dorożką. Nie zabrakło licytacji (między innymi voucher na kurs żeglarski, kołyska, sanki, kosmetyki), było mnóstwo możliwości rozkoszowania się łakociami.

Autorem fotoreportażu jest Bogdan Szpila

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
1 rok temu

W którym miejscu nastąpiła aktualizacja?