Wydarzenia Wadowice

Mucharz: Biegli dla Natalki (aktualizacja)

Fot. Bogdan Szpila

Blisko dwieście osób pokonało trasę charytatywnego biegu w Mucharzu, z którego dochód został przekazany rodzicom  ciężko chorej czterolatki z Ponikwi.

Zaawansowani biegli na dystansie 5 kilometrów, mniej doświadczeni pokonywali trzy kilometry. Wśród uczestników wójt Mucharza Renata Galara. Spora grupa maszerowała z kijkami w dłoniach. Rozgrzewkę przed zawodami poprowadziła Marta Czechowicz (radna Mucharza) znana z udziału w wielu zawodach z cyklu runmageddon.

Na uczestników w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu czekał ciepły posiłek, łakocie oraz upominki od organizatorów. W akcję zaangażowało się wiele stowarzyszeń, firm oraz osób prywatnych.

W niedzielę GOKiC w Mucharzu tętnił głośną muzyką, licznych gości bawili aktorzy Teatru Bajdurek z Rabki, wystąpił Łukasz Madej (uczestnik programu The Voice of Poland), zespoły muzyczne – Soultaker, Hak i Przyjaciele oraz Zbyrcoki. Rozrabiali zbójnicy, strażacy uczyli jak należy postępować z niebezpiecznym ogniem, można było zwiedzić Mucharz dorożką. Nie zabrakło licytacji (między innymi voucher na kurs żeglarski, kołyska, sanki, kosmetyki), było mnóstwo możliwości rozkoszowania się łakociami.

Autorem fotoreportażu jest Bogdan Szpila

 

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
1 rok temu

W którym miejscu nastąpiła aktualizacja?