Wydarzenia Cieszyn

Muniek Staszczyk porwał publiczność, śpiewano razem z nim [ZDJĘCIA]

fot. Małgorzata Krawczyk

Dzisiejszego wieczoru scena Teatru im. Adama Mickiewicza należała do Muńka Staszczyka, frontmana T. Love. Wszystko za sprawą akustycznego koncertu Muniek i Przyjaciele.

Staszczykowi towarzyszyli muzycy, Cezariusz Kosman i Janek “Jahlove” Pęczak, którzy grając na gitarach akustycznych zadbali o oprawę muzyczną rzeczonego wydarzenia muzycznego. Koncerty w składzie z przyjaciółmi miały być tylko chwilową odskocznią od rockowego grania, ale przerodziły się w trasę, która rozpoczęła się jesienią 2018 roku. Jej pokłosiem jest koncertowa płyta live, której premiera odbyła się 5 marca 2021.  To album dokumentujący ponad 60 koncertów, podczas których zespół objechał całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na Stadionie Narodowym oraz na scenach krajowych letnich festiwali.

Koncert był wypadkową różnych projektów artystycznych Muńka, a dzięki temu, każdy z zgromadzonych znalazł coś dla siebie. Można było usłyszeć utwory takie, jak – “Chłopaki nie płaczą”, King”, “Pola”, “Warszawa” i wiele innych, podczas których publiczność świetnie się bawiła.

fot. Małgorzata Krawczyk

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments