Wydarzenia Żywiec Sucha Beskidzka

Muzyczny debiut 19-latka z Milówki. Singiel „Odcinam się” ma potencjał na hit! WIDEO

Dziewiętnastoletni chłopak z Milówki zadebiutował na polskiej scenie muzycznej z singlem “Odcinam się”. Utwór zdążył podbić już branże mediów społecznościowych. Wkrótce powstaną kolejne.

 

Niebanalny wokal i energetyczne brzmienia w debiutanckim singlu młodego wokalisty z Żywiecczyzny posiadają potencjał, aby już niedługo stać się hitem granym w każdej rozgłośni radiowej.

Łukasz Gluza pochodzi z Milówki, miejscowości położonej w powiecie żywieckim. Ukończył liceum, napisał maturę i przeprowadził się do Warszawy, gdzie zacząć działać muzycznie. To tam napisał oraz wypuścił swój pierwszy debiutancki utwór “Odcinam się”. Ciężka praca to pierwszy klucz do sukcesu.

– Singiel „Odcinam się” powstawał przez kilka długich miesięcy. Najpierw był pomysł, pisanie tekstu, rozglądanie się za osobami, które wyprodukują oraz wydadzą singiel. Tekst opowiada o moim życiu, o ucieczce od dawnej rzeczywistości, która przepełniona była trudnymi sytuacjami. Tytuł ma na celu ukazać słuchaczowi, że warto odcinać się od tego, co dla nas złe, należy zacząć działać i nie zwracać uwagi na przeszkody stojące nam na drodze – mówi Łukasz Gluza.

Debiut 19-latka już po kilku dniach spotkał się z dużym zainteresowaniem. – Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego, że tak wiele młodszych i starszych osób utożsamia się z tekstem piosenki. Każdy interpretuje ją na swój sposób. To jest właśnie piękne – przekonuje wokalista.

Artysta obiecuje, że to nie wszystko na co go stać a już w niedalekiej przyszłości, będziemy mogli usłyszeć jego kolejne utwory.

 

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 rok temu

Ktoś mi ostatnio o nim mówił w sobotę…Ale zbieg okoliczności…

Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

Słuchałam, mam mieszane uczucia, taki mix trochę z zespołu Universe, mimo wszystko powodzenia życzę.

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

Łaskawość twoja jest łaskawa. Biznes przy pomocy chłopca z Milówki jest raczej, jak mówią . Uczucia twe jak zazwyczaj. A i Universe to jakby nie ta bajka..